Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogy kezelitek az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Amióta megcsaltam, azóta nem tudom leszedni a vigyort a fejemről. Kicsit félek, hogy lebukom, de csak azért, mert akkor én leszek a téma az ismerősök körében pár hétig.

Sokszor megalázott az utóbbi időben szavakkal és tettekkel is.

Már nem szeretem, de a társadalmi nyomás miatt nem akarom elhagyni. Ha eszembe jut az eset, mindig mosolygok. Csak azért írtam le, mert nem tudom elmondani senkinek. Akivel megcsaltam azért nagyon oda vagyok meg vissza. Ha nem látom, akkor szinte sajog a szívem, csak remélni tudom, hogy ő is így érez, de majd úgyis kiderül.

Na, akkor szerintetek hogyan töröljem le a vigyort az arcomról?

Meg hogy viselkedjek természetesen? Eddig csak kullogtam szomorúan lehajtott fejjel, most meg én vagyok a világ legboldogabb embere. Tuti levágós, nem?



#megcsalás #vidámság #szerelem talán
2017. ápr. 30. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

1. gratulálok a gerinctelen gyáva viselkedésedhez! hogy tudsz a tükörbe nézni?

2. "mert akkor én leszek a téma az ismerősök körében pár hétig. " meg is érdemelnéd!

3. ha sz..r a kapcsolatod, akkor miért nem szakítasz és adsz magadnak új esélyt, hogy boldog legyél?

4. félreb..szni a legkönnyebb, de hogy rendbe hozni a kapcsolatot...áááá.. az már luxus!

5. nincs semmiféle társadalmi nyomás. te alakítod úgy az életedet, ahogy akarod! de ha neked ez megfelel, akkor b..szd el szépen az életedet. nem is kell mindenkinek hogy boldog legyen!


Mondd el szépen a párodnak, és szakítsatok. Miért vagy ennyire önző, hogy rabolod más drága idejét?

2017. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Gondolj arra milyen szánalom vagy, mert megalkuvásban élsz. :) Na ettől helyre rázódsz egyből.
2017. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Hat ne haragudj, de legszivesebben kepedbe hanynek egy jot nagyot.
2017. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Ott szúrtad el. olyannal csaltad, aki iránt érzelmeid vannak. Ez mindig látható. Kizárólag, szex végett fekszel le valakivel, azt a párod nem fogja észrevenni. Nincsenek érzelmi kitörések.
2017. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Itt hiaba varsz megerositesre :D Itt a legnagyobb bun a megcsalas mindegy hogy mit csinalt veled a parod. Mindenkeppen te leszel a rossz. Amugy remelem osszejon a masikkal akiert oda vagy, en drukkolok. De a pasiddal meg tenyleg szakits mert minek vagy vele de komolyan? Kit erdekel a tarsadalom
2017. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Vigyorogj csak amíg tudsz, nem sokáig lesz ez így.. :)
2017. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Gondolj arra, hogy szíved hölgye elsőkézből tudja, hogy nem vagy más, csak egy áruló. Szakítanod kellett volna. Vigyorogogsz még ?

30/f

2017. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Lepontozhatok, de tenyleg hanyingerkeltoek a csalo emberek. Hat mar az igazsagot se lehet leirni?! :D

Onzo kis sz*rok, legyen ferfi vagy no az illeto, tok mindegy. Nincs az a kapcsolat, ahol ne lehetne szakitani vagy megoldani a problemakat. De az emberek mar csak ilyen kis sunyi fergek, elo pelda, hogy vki meg elvezi is...gusztustalan.

2017. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Majd rájössz, hogy a másiknak ez csak egy szimpla dugás volt. Aztán társadalmi nyomásból maradsz a xar kapcsolatban, hagy alázzon tovább.

De jó látni, hogy olyan egyszerű lélek vagy, akit ezvi boldoggá tesz.

2017. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

" a társadalmi nyomás miatt nem akarom elhagyni"

"Kicsit félek, hogy lebukom, de csak azért, mert akkor én leszek a téma az ismerősök körében pár hétig"


Ha így is, úgy is kibeszélnek, akkor nem mindegy, hogy miért? Inkább szakíts, ha nem jó a kapcsolat, az még mindig jobb, mintha lebuksz.

2017. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!