Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idő volt, amíg nagyjából helyreállt a kapcsolatotok (amennyiben együtt maradtatok)?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint egy éve megcsalt a párom, akivel egy közös gyerekünk is van. 3 hónapig csókolózgatott egy másik nővel (együtt jártak). Miután kiderült is folytatta, persze a hátam mögött, amíg a lány végül ki nem dobta. Amikor ők "összejöttek", volt egy nagyobb vitánk...ez volt az indítéka. Megbocsátottam a gyerek és a sok emlékünk miatt. Azóta eltelt egy év is, de még mindig szarul érzem magam miatta. Ha meghallom a másik nő nevét, akkor összeszorul a szívem. Ha a párom megkér valamire, nincs kedvem megcsinálni, pedig előtte bármit megtettem volna érte. Nem akarok főzni rá, se semmi mást...mert úgy érzem, hogy azt se érdemli meg. Azóta ő teljesen kifordult magából jó irányba, vinni akar mindenhova, a kedvemben jár...akkor jó is, de amint külön vagyunk kicsit, már nagyon szomorú vagyok, és a szakításon gondolkozom. Azt mondja, hogy csak most nőtt fel igazán a feladathoz, hogy "család és gyerek", de kicsit már későnek értem. Volt valaki így? Szakítottatok, vagy mi lett a vége? Már a közös programok sem olyan jók, mert az van bennem hogy ezek után mi nem érdemeljük meg a boldogságot együtt, viszont ott van a kislányunk, aki meg imádja és megszokta, hogy apa mindig ott van...:(

2017. máj. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezt kb. várhatod 30 évig is, hogy helyreálljon, maximum te leszel öregebb és feledékenyebb, és akkor már talán annyira nem fog számítani. Közben leéltél egy életét egy férfi mellett, akit nem tudsz tisztelni, aki téged sem tisztel (nagyon megérett erre a családosdira aha... előtte meg annyira szarba se vett, hogy egy másik nő torkában való kotorászás is többet ért mint ti), és még ezt a mintát is adtad tovább a lányodnak, hogy poshadjon meg nyugodtan ő is egy ilyen férfi mellett, aki szarba se veszi. Vagy max. valami alkalmi luvnyával tartja egyenrangúnak.
2017. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
De buta vagy ha vele maradsz. Esélyed se lesz a boldogsàgra ennek az embernek az oldalán.
2017. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Haj, ha minden megcsalás után szétmennének - persze az a baj, hogy szét is mennek.

Kedves Kérdező!

Okos és tapasztalt asszonyok tudják, hogy egy dolog a család, a férj-feleség kapcsolat, és nagyon más dolog a kettyingetés. Téged visz a szüleihez, téged a színházba, Veled megy a boltba, az osztálytalálkozóra stb meg mittudomén még merre. A másikkal meg olyan jó TITOKBAN - mert ez is a lényeghez tartozik, szóval a farokkívánás az egy másik dolog. Tudod, az a másik hölgy is feleség meg anya szeretne lenni - de ő nem így soha nem lesz azzá.

Légy belátóbb, légy nagyvonalúbb. Az életünk nem ám csak mindig a jóból áll. Anyukád, nagyidék és barátnő nem mesélt neked erről?

Hát te majd beszélgess a gyerekeddel, ha eljön az idő. Tudod a rengeteg hülye reklám, a kordivat mind azt sugallja, hogy a hűség az jaj de fontos, és ha félrelépett, akkor babaruhaszakítás jön. Na akkor nézz csak utána a híres nagy házasságoknak: Fellini, Chaplin, Mándy ivánék, Karinthyék -jaj, ne mán.

Ha elég tartós a kapcsolat, minden pasi felhúzza a farkára a kínálkozó alkalmat. De ha klassz a neje, akkor oda tér haza.

2017. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

bocs a félreütésekért, még azt szeretném ideírni, hogy az elég tartós kapcsolaton azt értem, hogy elég régóta tart, mert az, hogy jaj, mi már 2 éve együtt vagyunk, na az még semmi. Különben a legtöbb pasi a neje várandóssága alatt lép félre először.

Utána meg többször. Nagyon fáj, de az okos n megért. A férfiak ebből a szempontból nagyon gyengék!

2017. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

hát elolvastam az előttem írókat.

Ugye, nem tudod, hogy kik vagyunk itt a neten, akik ilyeneket, mint amiket te is írsz olvasunk meg felelgetünk.

Hát ezen is elgondolkodhatsz pedig. Olyan nők általában, akiknek nincs még vagy már párjuk, ráérnek itt a mások szenvedésén nyálazni. Én néhány évvel ezelőtt ugyanilyen gondommal léptem ide fel - hát annyi rosszindulatú, értetlen választ még csak elképzelni sem tudtam. Mindenki arra biztatott, amire itt az előttem írók Téged is rá akarnak venni, hogy válj el, és akkor majd jön a jobb. Hát válj el, legyen mostoha apukája a lányodnak, légy majd büszke arra, hogy tudtál nemet mondani.

Én meg arra biztatlak, hogy beszéld meg ezt a férjeddel, azt is, hogy milyen jó jeleket látsz rajta, s hogy nagyon nehéz még neked újra hinned.Beszélgess Vele, kérd meg, hogy legyen türelemmel és feledtesse el veled a régi ügyet.

Gondolkozz, ne csak a sebed nyalogasd. Nem vagy mártír, nem vagy jobb a férjednél, ha nem tudsz hinni neki. A lelked emeld föl, légy kellemes és szerethető. ha sokáig duzzogsz és kelletlenkedsz, mit szeressen rajtad?

szóval, ha szereted, szeresd, ha nem, akkor várj és próbálj gondolkodni a dolgon!

2017. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt egy szitu ez. Engem a barátnőm csalt meg, bő tíz év után. Kibékültünk megbocsátottunk. Terv szerint haladt tovább az életünk, megszületet a gyerekünk, rendbe jött mnden. Aztán egy nap az agyam utolérte a szivemet. Most nálunk kívülről minden oké, de engem belülről frlemészt a gyötrődés. Nem tudom szavakba önteni az érzést. Nem tudok hűtlen lenni hozzá, kidobni nem dobhatom olyanért, amit évekkel ezelőt tett és én megbocsátottam. Lelkileg rokkanok bele ebbe az egészbe, nem tudom meddig bírom és mi lesz ha már nem bírom tovább...
2017. nov. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 évvel később, de nem elkésve végleg:


#3 te hülye f.sz!

2021. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!