Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy kell egyszerre 3 pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egyszerre 3 pasival is együtt lenni kapcsolatban, hogy ne tudjanak egymásról és össze tudjam őket egyeztetni?

Figyelt kérdés
Tudom, irgalmatlan szemét dolog, bűntudatom is van emiatt, de mind a 3 pasiban más jön be. Az lenne a legjobb, ha össze lennének gyúrva. Az egyikkel csak a szex jó, a másik vicces és sokat hülyülünk, a 3. pedig komoly és tök jókat beszélgetünk. Mit tegyek? Könnyű azt mondani, hogy válasszak egyet, de per pillanat nem tudok. Mindegyik már teljesen komolyan gondolja velem, én meg fogalmam sincs.
2017. jan. 28. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Úúúúúú, olyan kíváncsi vagyok, hogy összeröffen-e az itteni női csorda, akik fordított esetben a földbe döngölnék a férfit...
2017. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Gerinctelen lotyó -.-
2017. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, nincs rá idő.
2017. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Neked kell kitalálni!Fogalmunk sincs,hogy hol, melyikükkel találkozol, milyen programokat szerveztek, feljárnak-e Hozzád, vagy valahol csak találkoztok.

Kivitelezhető ez biztos egy darabig jó szervezéssel, de az biztos,hogy valaki tuti meg fogja súgni Nekik,hogy többen vannak. ennyire nem tudod titokban tartani.


Inkább érzelmileg fogsz belebukni előbb-utóbb.

2017. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Sehogy, gyorsan bele fogsz bukni. Komoly kapcsolat ebből így egyikkel sem lesz, ők komolyan gondolják és amit komolyra váltasz te is, sokkal sűrűbb lesz a program, nagyon gyorsan ki fog ez derülni, aztán bukod mind a 3-at.
2017. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Na, ez az igazi kihívás:) Ezt megszervezni, megoldani. Térben, időben és, mindig tudni, kivel, mikor, miről, mit beszéltél. Ezt, hosszabb távon megoldod, jó vezető lesz belőled.
2017. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmit csak akkor lehet megoldani, ha mindegyikkel fix napokon fix időpontban találkozol, ami valljuk be elég gáz és idővel feltűnő is lesz. Ha váltogatod az időpontokat az már jobb, na de mi van, ha egyszer épp valamelyik pasiddal szervezett programod közben összefuttok a másik pasiddal? Ott borulni fog minden. Nem beszélve arról, hogy nem fair a srácokkal szemben amit csinálsz. Neked fordított helyzetben hogy esne?
2017. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van, csaltak már meg engem is 10 év után, nagyon szenvedtem és sajnálom is őket. Önzőség tőlem tudom és szemétség, de sztem az idő úgyis eldönti, hogy melyik lesz a nyerő, mégis beleszeretek jobban, akkor nyilván penderítem a többit. Addig meg sakkozok az időpontokkal, nem tudok jobbat
2017. jan. 28. 20:42
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fehérmájú vagy szivem. Ajánlok neked egy ló istálót...
2017. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy csinálom, hogy egyik a párom a másik kettő a szeretőm. Így a szeretők úgy igazodnak hogy a párom ne tudja meg. Így elég nehéz kivitelezni a dolgot, hogy mind a hárommal egyszerre legyél kapcsolatba.Nyílvános helyen ne mutatkozz egyikkel sem amíg nem választottál. Aztán oszd be melyikkel mikor találkozol nálad vagy nála.
2017. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!