Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éve megcsalt a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve megcsalt a feleségem azóta együtt vagyunk, de lelkileg mikor fogom tudni magam túltenni ezzel a dolgon?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk soha!

Van megbocsájtás,de a keserűség mindig ott lesz a háttérben sajnos.


A bizalom meg elroppant',lehet azt foltozgatni...

Most a nejednek kell bizonyítani,hogy soha többé.....


(42/N.)

2017. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjem nem csalt meg hanem eszre vettem hogy masokkal irogat,ez már ket eve es azota nem tudok igazan megbizni benne.
2017. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
#2 Ha csak írogat akkor nincs semmi gond ! -Esetleg annyi,hogy több figyelmet szeretne tőled.
2017. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1 es és az miben nyilvánul meg hogy bizonyit hogy soha többé?
2017. máj. 2. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez csakis töled függ. Azt is gondold meg, hogy te mivel járultál hozzá ehhez a megcsaláshoz!
2017. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
miért lehet okott adni egy hosszan tartó viszony kialakitásához? akkor miért akar továbbra is velem maradni?
2017. máj. 2. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg kellene vele beszéld nagyon őszintén, hogy mit hiányol a kapcsolatotokban. Mit tudnál pótolni, hogyan tudnál változtatni, mert amúgy nagyon szereted őt továbbra is. Azt is beszéljétek meg, hogy azért ő ezeket valahogyan viszonozza neked.
2017. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Hasonló cipőben játok, csak nálunk ez egy hete derült ki, de őszintén szólva a valahol mélyen éreztem.


Nálunk az exbarátnő kavart be: nem volt a kapcsolat anno normálisan lezárva, amikor összejöttem a párommal. Fél éve voltunk együtt amikor felmerült, hogy a lány változott és lehet újra múködne.

Párhuzamosan ezzel elkezdett eltávolodni, rámvetitette a gondjait, hogy mi nem is tudunk együtt lakni (holott ebből semmi konfliktus nem volt sose!).

3x csalt meg vele egy rövid időszakon belül, valamikor az év elején.

Aztán a párom rájött, hogy a csaj változott, de nagyon rossz irányba. A lehető legrosszabb dolgot tette: nem akarta őt se megbántani, se engem, ezért örlődött kettőnk közt. Az exbarátnő meg reménykedett az újrakezdésben, ezért kiboritotta nekem a szennyest egy privát üzenet formájában.


Természetesen a poklok poklát jártam meg.

Végig könyörgött, hogy kb 2 hete rájött, hogy velem tudja elképzelni az életét, megingott, nehéz idők voltak és bocsássak meg neki.

Végül úgy döntöttem, hogy a szivemre hallgatok és a folytatás mellett tettem le a voksom. És emiatt most kapom majd a savazást rendesen..


Hogy miért?

- A legfontosabbm kérdés, hogy szereti-e az ember a másikat? El tudja képzelni a jövőt vele? Nekem igen volt erre a válasz.

- A másik ami nagyon fontos, hogy tudatositottam, hogy bármit tehettem volna, nincs garancia az örök hűségre. Párom állitása szerint mindent megadtam neki és őszintén szólva én is ezt éreztem, hogy beleadtam mindent a kapcsolatba törődés, szeretet terén. Igy személy szeirnt én az önmarcangolást, hogy én "kevés voltam", hamar el is felejtettem, ez a történet nem rólam szólt.

- Végül úgy döntöttem, hogy egy esélyt megérdemel mindenki, de természetesen többet nem. Ha ezt elszúrja, akkor nincs mese, különválnak útjaink.


Amióta ez kiderült, letiltotta a lányt mindenhonnan, rengeteget beszélgetünk és közös programokat csinálunk (ezek is kikoptak), kezd visszatérni minden olyanná, mint a kapcsolatunk elején. Persze csak alig több, mint egy hét telt el, de már igy is minőségében jobb. Persze óvatos vagyok.


Ha te úgy döntöttél, hogy adsz neki még egy esélyt, akkor vállald a felelősség rád eső részét is.

Póbálj meg a pozitivumokra koncentrálni: ez egy sütét korszak, ami ELMÚLT, és ezt is túlélte a párkapcsolatotok. El kell engedd a sérelmet, mert magadnak is ártasz vele: belülről emészt fel és megmérgezi a mindennapjaid. Ne hánytorgasd fel neki ha nézeteltérések vannak köztetek!


Figyeld meg, hogy a tiétek javult-e minőségében? Jobban odafigyeltek egymásra? Javult köztetek a kommunikáció? Szorosabb a kötelék?

2017. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szia,igen azóta pozitiv minden mindent elkövet hogy jobb legyen csak az a magas miért tartott két éveig mellettem valakit.
2017. máj. 2. 11:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Beszéltetek róla, hogy hiányolt-e valamit a kapcsolatból? Nem figyeltél rá eléggé, ellaposodott stb?

Lehet valahol itt van a hiba?

2017. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!