Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom belepukizik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom belepukizik a telefonba direkt, és csodálkozik, hogy nem tetszik, ezenfelül azt mondja, hogy rossz kedvűnek tűnök, hogy nem tetszett . Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 19:51
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
95%
Mert egy idióta érzéketlen paraszt? Mennyi idősek vagytok?
2016. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, ha Anettka a beceneved, akkor valóban nem túl jó a humorérzéked és jogos a kérdése.

Ha nem, akkor csak egy paraszt.

2016. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk mindketten
2016. máj. 15. 19:55
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Poénnak szánta, neked nem volt az. Mondd neki hogy ne csinálja. De amúgy komolyan el kéne gondolkoznod, hogy tényleg jó csávót választottál-e, ha ennyibe vesz téged.
2016. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Valóban nem tetszett , bár az igyekezetet értékelhetném , mert végülis erőlködött hogy a kedvembe járjon nem ?
2016. máj. 15. 20:00
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi?

Kajak belefingott a telefonba?

XD

2016. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
valakinek kevés is elég a boldogsághoz :')
2016. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Hat nekem baratnom az rendeszeresen audio uzenetebe kuldi el hogy joizuen belebofogott a telefonba..... Szoval szerintem ezen nem kell kiakadnod.. Jo lehet picitntenyleg paraszt a csavod.... De hat vannak ilyenek.... Attol meg biztos tisztel es megbecsul hogy vagy neki...
2016. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyenfajta ember, de ha alapjáraton ilyen igénytelen(ami felvet egy kérdést, hogy hogyan tudott felszedni téged), akkor igen lehet értékelni, de ha alapjáraton normálisnak mondható, akkor meg nyomj egy karót a seggébe, hogy orvosold a gyomor problémáját, és eszébe se jusson mégegyszer ilyet csinálni..
2016. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 ~OnLány~ ***** válasza:
41%

Szórakoztató így olvasni, de tudom, hogy nekem sem tetszene. :)

Talán csak fel akart vidítani, és hirtelen ez jött, van ilyen.

Na jó, a barátom ilyet még nem csinált, de sokszor amikor neki vicces valami, nekem nem az és összevitázunk rajta. Kérd meg, hogy kicsit viselkedjen normálisan, mert neked nem tetszik, máskor ne tegye..

2016. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!