Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben igaza van a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben igaza van a barátnőmnek? Semmi közöm hozzá? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm kérdeztem hogy ez miben merült ki szexuálisan vagy,hogyan erre ő hiába mellettem volt pasija semmi közöm a szexuális életéhez,most ebben igaza van,mindenkinél igy müködik ez?
2017. máj. 11. 07:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatban valóban nincs közük egymás szexuális életéhez a feleknek? De neki az enyémhez miért van?
2017. máj. 11. 07:29
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Egy újabb ok, amiért nem szabadna többet foglalkoznod vele. Ilyenkor kell otthagyni mint eb a sz.rát és vissza se nézni. Fogja ő még bánni.

Legalább annyi közöd van hozzá mint neki, úgyhogy nincs igaza. Sértettség van benne vagy mitől lett ő ellenséges? Még neki áll feljebb? Helyre kellene tenni kicsit, aztán többet nem foglalkozni vele.

2017. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, ha ennyire nem képes, hogy elmondja, mi miért történt, akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőle.


Egyébként ha kicsit is érdekelnéd, akkor elmondaná, hogy másnál legalább nem kövesd el ugyanazt a hibát (már ha te is hozzájárultál, és ez szinte biztos).

2017. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt állitja azért nincs hozzá közöm mert akkoriban elég sok vita volt köztünk de nem szakitottunk,tehát mellettem történt minden számtalan szexuális együttlét találka,stb,ezért azt is mondta nem veszi megcsalásnak ezt,olyan mintha viccelödne velem vagy ilyen ostobának nézz?
2017. máj. 11. 07:36
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Megcsal,és erre azt mondja semmi közöd a szexuális életéhez?Akkor mért van veled?Te meg még ki nem dobtad?Neki áll feljebb?Ha megcsalt,és így beszél nem szeret téged.Én a hejedbe elgondolkodnék a dolgon,és ott hagynám.És megmondanám neki,ha te úgy gondolod h semmi közöm a szexuális életedhez,akkor neked többet nincs közöd hozzám,és éljed ki a kis szexuális életedet.Én úgy tudom ha egy pár eggyütt vannak,nincs olyan hogy nekem külön van szexuális életem,hanem egy a szexuális életünk.A barátnőd vagy túl fiatal és fogalma nincs az élet dolgiról,vagy te rosszul választottál barátnőt.Ha ennyire nem tisztel szó és magyarázat nélkül ott hagynám,és ha hívna mi van veled hova tüntél,bevágnám neki semmi közöd az életemhez,ennyi!
2017. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindezek ellenére ő toporzékol sir stb hogy ne hagyjam el,ezt se értem.
2017. máj. 11. 07:45
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, amiről írsz, az valami nagyon sok összegyűlt viselkedéssorozatnak a következménye részéről. Vagy nagyon magsak az elvárásaid vele szemben és/vagy közben nem viszonoztál neki semmit, törődést nem adtál neki - ez abban az esetben, ha egy normális, dolgozó nőről van szó.

Ha pedig a plázatöltelék olcsó nő kategória, akkor neki nagyok az elvárásai, amiket te nem tudál megadni neki.

2017. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint van kifogás és magyarázat megcsalásra én azt hittem nem tudnám magam kivágni ebből,de akkor másképp veszem ezután én is.
2017. máj. 11. 07:56
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Baxd fejbe úgy, hogy szétloccsan a feje, a bíróságon meg majd elmondja, hogy semmi közöd a szexuális életéhez oszt felmentenek.

30/f

2017. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Jah, vedd másképp, mert a sok közül ezt javasolja.

Véletnelül se dobd mi azt a r.bancot, ugyaaaan.

2017. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!