Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van igaza?

Figyelt kérdés

Én a szexben a domináns szerepet kedvelem, mondhatni, hogy Bdsm kapcsolatban élünk. A barátnőm így fogadott el.

Szóval, kb egy hete orgazmusmegvonassal "buntetem", szex kozben csak én élvezhetek el, nem lehet orgazmusa. Ma mikor hazaertem észrevettem, hogy maszturbal, és ezért elfenekeltem.(nem kell brutális véresre gondolni,csak a szokásos) Most megharagudott rám, azt mondta szeret, de nem bír elviselni,még sírt is. Bocsánatot kértem, de még mindig haragszik és úgy érzem nincs rá oka.


2015. ápr. 14. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
te bolond vagy
2015. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Mióta megnézted a szürke 50 árnyalatát. Különben, ha neked ez kell egy kapcsolatban akkor csak úgy lehet igaza, ha elhagy. De ha ezt mondja és veled marad akkor pedig csak egy játszma és nem volt igaza.
2015. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engeszteld ki.De a legjobb az lenne,ha felépülnél az elmebajodból.
2015. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem nincs rá oka"

Passzold át a csajod, én meg úgy érzem egy tahó mellett van épp!

2015. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Frusztrált, még jó, hogy ki van rád borulva. Gondolj bele, egy hétig folyton elhúzod a mézesmadzagot előtte, és mikor magának elintézné, amit tőled nem kap meg, még azt is megvonod.
2015. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tegyél már rendet az agyadban Mr.Gray!
2015. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy basszus. Nagyon kezdő lehetsz ha azt hiszed hogy ezt sokáig el fogja tűrni egy sub. Az orgazmuskontroll jó dolog, de ha nem hagyod elélvezni akkor már nem erős szexuális izgalomban lesz tőle, hanem kimerültté, fásulttá válik. Mindenki más ideig bírja, de legalább egy-két órán belül el kellett volna élveztetned. Te meg még megfejelted ezt egy büntetéssel mert magához nyúlt.

Ha régóta vagytok együtt talán megúszod, de ha sikerült alaposan kiakasztanod akkor befellegzett a domságodnak nála vagy kirakja a szűrödet.

Bármelyiket is teszi, tanulj belőle.

2015. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ajjjjjj hogy én nem találok ilyen pasit :D


bár meglehetősen kamuszagú a kérdés :D

2015. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!