Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt valakivel ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Megtörtént valakivel vagy tud valaki olyanról,hogy egy szeretői viszonyból született és felnőtt korába tudta meg még a család sem tudta senki.Csak azért kérdezem mert én 30 évesen tudtam meg nemrég,hogy az apám nem az igazi és az igazi nem volt kíváncsi rám mint megtudtam anyámtól.
2017. máj. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Rengetegen, csak sokan nem tudnak róla.

A szeretői viszonyt úgy érted, hogy házasságban élő nő, mástól esik teherbe?

Mert szeretői viszonyból születtek a "zabi" gyerekek is, ahol a nő nem volt férjes, hanem leányanya.

2017. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az apád, aki felnevelt, különösen, ha tudta, hogy nem is ő az apád.

Mivel a "Megcsalás" rovatba tetted, akkor anyádnak volt valami pasija a férje mellett?

Tudta egyáltalán a pasi, hogy anyádnak tőle született gyereke?

Anyád csak azért maradt apád mellett, mert a másik tojt rátok?

Szegény apád, ritka szar élete lehetett!

2017. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen édesanyám házzaságba volt mikor születtem apám tudott róla vagyis a ,,nevelőapám'' de nem akarta hogy anyám elvetessen.Az igazi apám is tudott de eldobott letagadott az ilyen ember számomra nem ember!És én akkor is az apámat tartom annak aki felnevelt.
2017. máj. 12. 14:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyám nem azért maradt,és nem apámnak volt szar élete,ha az lett volna nem vállalt volna be.
2017. máj. 12. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, mert anyukad félrelépett, nem biztos, hogy ő az apád. Genetikai vizsgálat nélkül ezt nem tudni.
2017. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyám elmondása szerint nem az apám az igazi bár azt mondja megszületésemkor is hozzá hasonlítottak,bár nem tudom miért mert én nem látok hasonlóságot.A nagyszüleim és az ismerősök sem tudták ezt.
2017. máj. 12. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem még anyád sem tudja ki az apád.
2017. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!