Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valakivel történt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macihercegnoje kérdése:

Valakivel történt már olyan hogy megcsalta a barátját, egy olyan fiuval akinek barátnője volt?

Figyelt kérdés
Van barátom,de szoktam beszélgetni egy másik fiuval aki nagyon tetszik. Nagyon szeretne velem találkozni, de enyhén célzott h többet szeretne ha találkozunk. Mit csináljak?

2013. nov. 7. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nyálazd meg a golyóját
2013. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy neked megengedett félrelépni? Engem újra, és újra megdöbbent, hogy mások ilyen hátbatámadása

mennyire általános jellegű dolog.

Ideje eldöntened, hogy te most szeretsz valakit, és akkor érte lemondasz a testi kalandozásról, vagy többet ér

neked a kaland? Ez a döntés érettséget feltételez!

Ha utóbbi (tehát kaland) akkor pedig legalább szakits vele, és váljon el az utatok, te menj kalandozni ha nem tudsz parancsolni magadnak, de ne okozz neki fájdalmat többet, mint feltétlenül muszáj! (ugyanis félrelépni nem muszáj! Csak maximum jólesik) Egy szeretettel teli kapcsolatot szétdúlni egy pár perces orgazmusért...

Esetleg átpártolsz a másik sráchoz, és vele fogsz járni?

Nagyon utálni fogsz a kérdésért, de hidd el jogos: Ennyi egy párkapcsolat? A régi kidob, újat kipróbál, maximum azt is kidobom?

A fix, szeretettel teli párkapcsolat egyik "ára", hogy az ilyen neked tetsző alakok immáron kimaradnak az életedből. Egy férfinak is egy lemondás, ezt a döntést kell meghoznia. A kettő együtt nem működik. Vagy komoly párkapcsolat, vagy kalandozás. Mindig lesz olyan aki nagyon tetszhet, az egész életed során. Mindig el fogsz gondolkodni, hogy akkor most esetleg elmész vele? Döntsd el melyik! Elköteleződés, vagy kalandozás.

2013. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem előfordult fiatalabb koromban. Nem voltak erősebb érzelmeim a barátom iránt, bár erre akkor jöttem rá, amikor a baj már megtörtént:(


Szóval az exemmel történt. Összefutottunk a hévmegállóban, teljesen véletlenül. Kérdezősködött, hogy miért megyek olyan későn haza a suliból. Mondtam, hogy a szalagavatóra próbáltunk. Akkor addig nyaggatott, meg piszkálódott, hogy igent mondtam. Meghívatta magát.


Mesélt a barátnőjéről, hogy mennyire szereti, és milyen jól megvannak. Kérdezte én hogy vagyok a barátommal. Aztán mikor már a héven ültünk, többször is megcsókolt. Megkérdezte elmennék e vele a koleszos szobájába...nemet mondtam.


Hát ennyi. Régen volt. Tanultam belőle.

2013. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!