Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakivel már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel már olyan, hogy szakítani akart, de valami olyan történt vele, hogy teljesen meggondolta magát, és (újra) elkezdődött a másik mellett? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ő hagyott utána ott !
2017. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már eljutott addig,hogy szakitani akart akkor azt mar jobb is befejezni....hidd el.
2017. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+1 Az előttem szólóknak. Ha már egyszer ez megfordul a fejében és meg is teszi... Később is meg fogja tenni, csak akkorra lehet elmélyül a kapcsolat és nehezebb lesz.
2017. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dettó 1es! Én szépen szakìtottam volna, képbe kerűlt nálam egy lány akibe az exem interneten keresztűl belekötött valahol tetszett, hogy ennyire harcol értem! Majd egy fél évre rá az új pasija behozta hogy visszaadják az eljegyzési gyűrűt.
2017. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!