Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, az ha a feleség és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, az ha a feleség és a szerető jóba vannak, úgymond barátnők?

Figyelt kérdés
A feleség tud a szeretőről.

2017. máj. 12. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Persze. üres fejű rabszolgák :D

Se nem törvény, se nem én nem tiltom :D

ügyvédelve :D

2017. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Van ilyen,nagyfokú érzelmi intelligencia kell hozzá midkét fél részéről.
2017. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig kulturáltabb, mint mikor 2-3 nő veszekszik, melyik éjszak, kié a pasi.
2017. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én olyan kapcsolattal is találkoztam már, mikor hárman voltaka egy "pár". Mindhármuk biszexuális, és elég közeli barátok voltak, szóval gondolom adta magát a dolog. Talán még most is így élnek, ki tudja.


Mielőtt valakinek erotikus gondolatai támadnának, le kell szögezzem, hogy nem szép emberek voltak. Nerd csávó, a két nő közül az egyikük nagyon súlyos, a másikuk pedig nagyon alacsony és vékony volt.


Egy időben egész jó haverok voltunk.

2017. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod mi van a háttérben.
2017. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmileg már nem sokat jelent neki a férfi, és más miatt van vele, akkor végül is működhet.
2017. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom, főleg akkor, ha neki is van már más férfi az életében.
2017. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

#2

Ez pont ugyanaz a bullshit, mint amivel az exem jött, aki szerint a hármas szex a nagyfokú érzelmi intelligencia és szexuális kiműveltség jele, és igazi teljesítményként gondolt arra, hogy a szoknyapecér barátjával kettesben megdugtak. Majd mikor szakítottunk, a fejemhez vágta, hogy ugye nem gondolom komolyan, hogy partiba dobott volna, ha igazán szeret. Úgyhogy ennyit az érzelmi intelligenciáról...


Mentális problémákra vagy érzelmi érdektelenségre, esetleg szolgalelkűségre utal az ilyen viselkedés, kérdező.

2017. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezö, nekem ez lenne az almom!


Hogyan alakult ez ki? Elötte is joban voltak mar.

En is ugy gondolom, hogy baratnöm es szeretöm amugy tök jol megertenek egymast, szeretömnek meg szoktam is meselni baratnömröl.

De realis eselyt latok az instant herelesre, ha baratnömnek bemutatom szeretömet mondvan, hogy "baratkozz vele, aranyos lany! Hidd el, több a közös bennetek, mint most ugy elsöre gondolnad..."

2017. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te ismered az ő szeretőjét? gondolom nem.

Nőként csak akkor lennék ennyire "engedékeny" ha már nem érdekelne a férjem, de elválni nem tudnék. Konkrétan nem érdekelne a dolog, de ez nem normális azért.

2017. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!