Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért húzta ezt idáig? Félt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzta ezt idáig? Félt a szakítástól?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 évet voltunk együtt, de elég hamar elmúlt a szerelem és az én kezdeményezésemre többször volt szó szakításról, de aztán valahogy mindig elhülyéskedtük a dolgot és rájöttünk, hogy mégse akarunk szakítani. Pedig akkor kellett volna!


Mostanában is eléggé eltávolodtunk egymástól, mindkettőnk élete eléggé sűrű lett, szóval megint nem a legjobb volt a kapcsolat. Viszont benyögte, hogy neki megtetszett valaki más, és igaz, nem csalt meg, de inkább vele szeretne lenni. Egyébként azt tudtam, hogy a lánynak a barátom tetszik, mert mesélte a barátom, higy van egy lány, aki nyomul rá, DE nyugodjak meg, engem szeret. Megnyugodtam. De ezek szerint mégse kellett volna. A csaj addig fűzte, higy a barátom is belébolondult.


Annyira dühös vagyok rá. Nem azért, mert beleszeretett másba, hanem mert így tette. Bezzeg, mikor higgadtan ültünk le beszélgetni, akkor sose akart szakítani, holott neki se tetszett teljesen a párkapcsolatunk (sokat utazom, mert egy külföldi iskolában van egy projekt, amiben részt veszek és ez több éves). Volt, hogy hetekig nem is találkoztunk, ennek ellenére Ő volt végig a ragaszkodó, aki nem akart szakítani. Hát így meg könnyű, hogy bebizotsította magát másik oldalról. Én meg nagyon tiszteltem őt végig, hogy ennek ellenére kitartó és meg se fordul a fejében, hogy szakít. Erre tessék, lapátra tett. Annyira váratlanul történt, egyik napról a másikra. Nem értem, miért nem hagyott már korábban elmenni? Helyette húztuk idáig a dolgot, és neki könnyű, de nekem még rosszabb, mintha korábban szakítottunk volna...


Vajon tény,eg csak arra várt, hogy be legyen biztosítva az élete?


2017. máj. 13. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem hinném, hogy arra várt volna. Csak egyszerűen mindketten féltetek kilépni a kapcsolatból. Mindketten húztátok. Nem csak ő, hanem te is.

És most neked az fáj, hiába mondod hogy nem; neked az fáj, hogy igen is beleszeretett másban, ezáltal ő már könnyebben eltudott téged engedni. Ha nem csalt meg, igazából még tisztességesen is tette ezt veled.

Valamelyik oldalnak bele kellett fáradnia ebbe a macskaegér harcba, hogy semelyikőtök nem lépi meg a szakítást, így megtette ő.

2017. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h az volt a célja hogy ha jön valaki akkor szakít, csak könnyebb volt maradni a rosszban mint hogy elengedd a másikat.

De ha nincs szerelem kémia lehet tudni hogy valakiknek előbb utóbb megtetszik egy másik ember és lépni fog.

2017. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem is csak nem akart kilépni ő sem, ahogy te sem, mivel egy kapcsolatot mindig nehéz lezárni, ha nincs konkrét ok. Most lett, így könnyebb. De ezt nem direkt csinálta. Ha neked jött volna egy pasi, ugyanezt tetted volna, akkor meg ő érezné ugyanezt. Neked inkább az fáj, hogy talált nálad jobbat, nem az, hogy vége. Ez csak hiúsági kérdés.
2017. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem hagyott elmenni? Ugyan, te nem mentél el. Te döntöttél így. Jött neki más, ami nagyon várható volt, hogy neki vagy neked lesz valaki.
2017. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban igazatok lehet. De egyértelmű volt, hogy ennek vége lesz. Jobb később, mint soha. :)
2017. máj. 13. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

szemét dolog, sztem kapcsolatfüggő, ha nem jött volna az új csaj marad veled, mert még az is jobb neki, mint 1dül.


de ha ezt veled megtette, simán megteheti az új nővel is, h. majd lecseréli másra.


a fagyi visszanyal.

2017. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!