Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért gondolják ma azt egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ma azt egyre többen, hogy a megcsalás nem is olyan súlyos bűn? Hogy bőven elég, ha nem tudja meg a másik?

Figyelt kérdés
Én teljesen el vagyok képedve azon, hogy a közvetlen környezetemben is 3 emberről biztosan tudom, hogy rendszeresen csalja a párját és mind úgy vannak vele, hogy amíg a másik nem tudja nem fáj. Nekem ez nem fér a fejembe. Ezek tényleg nem tudják, hogy akkor is megalázzák ezzel a másikat, ha eltitkolják előle? Hogyan tudnak így őszintén a szemébe nézni? Van ezeknek lelkük?
2017. máj. 15. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyebb kifogást gyártani, mint hűségesnek lenni éa betartani azt, amiben a pároddal megállapodtatok
2017. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ezzel magukat nyugtatják?
2017. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Elég hülyén csinálják, mert egyáltalán nem lenne nehéz egy olyan párt találni, aki benne lenne egy nyitott kapcsolatban.

Persze akkor nincs meg a lebukás veszélyének izgalma. De akkor meg mire fel akarnak jópofizni, miután kiderül a megcsalás?? Bazira nem vágom mi a haszon a dologban 😃

2017. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sok ilyet látok (szinte csak ilyet) főleg 40-es éveikben lévő (még elég jó kiállású) férfiaktól zömében. Nekik ez kb. az az álláspontjuk amit felvázoltál, ki is hangsúlyozzák, hogy a férfiakat (de csak a férfiakat) fel kellene menteni a hűség béklyója alól mert ez ösztönös náluk stb. és tök normális ha időnként beújítanak egy bögyös-faros fiatal szeretőt, akivel semmi komolyat nem akarnak természetesen és a családdal maradnak hosszú távon, szerintük ez teljesen rendben van. A lényeg, hogy "asszony" meg ne tudja. De ha mégis akkor hazudnak, tagadnak utolsó vérig! Nem tudom összeszámolni, hogy csak ismerősi körben mennyi ilyet hallottam, volt aki maga vázolta fel álláspontját nekem és amikor megkérdeztem, hogy mi lenne ha asszony is félrelépne, Te megbocsájtanád?! Csak hebegett habogott, hogy jaj nem , mert az asszonyok azok a tűzhely őrzésére születtek,gyermekek nevelésére ez így van mióta világ a világ :D
2017. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: elfelejtettem hozzátenni, hogy pont az ilyen pasik feleségei bíznak meg vakon a férjükben, hogy hú hát az ő férjük az soha! Engem pont ez, a mérhetetlen sok önáltatás, nem akarom észrevenni hozzáállás és kirakat élet döbbent meg valami iszonyat módon.
2017. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én akiket tudok sajnos 2 közülük nő, az egyik szeretőt tart, amíg a pasija meg őt tartja el, a másik sok férfival ismerkedik, és akivel úgy alakul, lefekszik. Utóbbi azért különösen undorító, mert egyrészt mentálisan beteg a párja, súlyos depressziós, tehát ha megtudná hát abban a pillanatban összeroppanna végleg, másrészt a nő azzal mentegeti magát, hogy ő tisztességes, mert a saját részét ő állja a pásztoróráknak, hogy a férfi ne a családjától vegye el a rá áldozott összeget.
2017. máj. 15. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen sok ilyen van. És mindegyiknél van kifogás, otthon kevés a szex stb. A legrosszabb szerintem, hogy a munkahelyen egy csomóan tudják.
2017. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy egyre több van ebből? Sok van, az biztos, és szomorú dolog, de nem látom okát, hogy miért lenne több ilyen eset, mint "régen". Szerintem egyszerűen ma ez sokkal inkább kitárgyalt dolog, ezért tűnik úgy, mintha gyakoribbá válna. Nem kell romantizálni a múltat ;)
2017. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Én nem beszéltem a múltról, ellenben te megpróbálod szépíteni a jelent. Igen, ez régen is megvolt, persze. De senki nem verte erre a gusztustalan viselkedésre magát, még attól sem félve, hogy a kollégák/barátok közül esetleg valaki névtelenül felhívja a felszarvazott fél figyelmét arra, hogy mit művel a háta mögött a másik.
2017. máj. 15. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves vagy, kérdező?
2017. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!