Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek miért csak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csak meg egy férfi (21 éves) egy olyan barátnőt, akivel 8 éve együtt van, egy olyan lánnyal, akivel csak pár hetet tölthetett együtt, mivel a férfi csak pár hétre jött az országba dolgozni és utazik haza?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, amit feltettem, de próbálom megérteni a dolgot, de nem tudok értelmes magyarázatot rá kapni. Azt hozzáteszem, hogy még dicsekedik is a barátnővel, képeket mutogat róla, elmondja, hogy mit tanul. Hozzáteszem ezt egy nappal azelőtt, hogy már indul haza. Szóval addig a lány, akivel megcsalta nem tudott róla, hogy létezik az a barátnő 8 éve.
2017. máj. 15. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg azért, mert 13 éves kora óta egy puncit szagolt.
2017. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Mert a változatosság és kiváncsiság gyönyörködtett?


Még a világ legjobb csaja sem tud 1 dolgot megadni a férninak, akármekkora ribi az ágyba, konyhatündér és hű barát. Az pedig egy másik pina.

Nem véletlen rágja tövig sok ember a körmét, mert hiába vagy te az első az életébe, előbb utóbb elkezd azon morfondírozni milyen lehet mással.


Most te voltál a könnyen kapható "változatosság". Ha rákap az ízére akkor még lesznek "utódjaid".

2017. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én voltam, sajnos. Csak hát gondoltam, hogy mivel nagyon fiatal és külföldön dolgozik nincs komoly kapcsolata és családja..hát tévedtem.
2017. máj. 15. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ócska alak. Neked ez fáj, de te legalább tudod, ki ő. Az otthoni barátnőjét pedig gondolom az orránál fogva vezeti azóta. Hidd el ő lesz a nagyobb áldozat.


Sajnálom, ami veled történt. Legközelebb próbáld jobban megismerni azt, akivel kapcsolatot kezdesz. Ennek ellenére bárkit átvághatnak, sajnos. Nem tudsz mindenre felkészülni.

2017. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok.
2017. máj. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!