Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért látom azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom azt, hogy a mai emberek már szinte kizárólag felszínes érdekkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

26 vagyok fiú. Lassan egy fél éve vagyok fenn Tinderen, a szexuális életemet lényegében erről az oldalról biztosítom (hogy miért nincsen párom, az nem a kérdés témája). Szerencsére elmondhatom, hogy jól nézek ki, soha nem kellett különösebben tennem azért, hogy barátnőm legyen.


Az oldalon meglepően sok 35-40 feletti nőbe, sokszor anyukákba futok bele, akik velem szeretnék csalni a párjukat/férjüket, de 10-ből 6 nőről átlagban mindig kiderül valami hasonló hűtlenség. A kifogások ugyanazok: éppen magányos, rossz kapcsolatban él, vagy változatosságra vágyik, ha meg nem tudja a másik az úgyse fáj. És ezt ne úgy képzeljétek el, hogy első látásra már látszik, hogy egy riherongy trampli a nő, hanem sokszor jómódú, jól kereső, intelligens nőkről van szó. Nem egyszer egy mondatban dicsérnek engem, meg istenítik a férjüket, hogy micsoda csodálatos apa meg stb... Én ilyenkor nem tudom, hogy mit érezzek. Ezt vajon sejti a másik fél és hallgatólag jóvá hagyja? Feltételezem, a férfiak között sincs sokkal több hűséges típus, de ezek a kapcsolatok akkor kizárólagos alapon nem pusztán anyagi érdekeltségűek? A gyerek meg mire jó neki egy olyan embertől, akit láthatóan nem is szeret? Hogy a környezetének megfeleljen, aztán a színfalak mögött tovább ugyanúgy "bulizik", mintha csak egyetemre járna még? Nem értem ezt...


2017. máj. 26. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ha vannak ilyen emberek, ilyen tetű vonásokkal, akkor mit írjak? Ez van.
2017. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Vannak ilyen emberek? Igen, vannak. Csakhogy ez nem válasz, mert ez egy tény. Ha kérdezek valamit, a véleményed érdekel. Mit gondolsz erről? Ha pusztán kijelentesz egy ilyet, azzal azt is állítod: szerinted rendben van a dolog. Így érted?
2017. máj. 26. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. A barátaim nem tökéletesek, hanem normálisak. Én megválogatom őket.
2017. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Minden szubkultúrába ragadt ember azt hiszi, hogy ő jól látja a dolgokat - a világ az az, amit lát, mert sokat látja.

Én sohasem vonnék le semmiféle következtetést semmiről a GYK válaszai alapján.

"Érdekesek az emberek".

2017. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!