Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bizonyítsam a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam a pasimnak hogy nem fekudtem le mással?

Figyelt kérdés
10 hónapos kapcsolatrólvan szó ,és a pasim azt hiszi hogy megcsaltam mással de ez nem igaz én sose csalnám meg. Nem hisz nekem. Hogy bizonyítsam hogy télleg nincs más csak ő?
2017. máj. 28. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig nem sokáig lesz az igazi, ha így folytatja. Az ilyen féltékenykedés meg a bizalom hiánya teljesen megmérgezi a kapcsolatot.

Amúgy adtál rá okot, vagy történt valami olyan amiből ezt gondolja? Vagy "csak úgy rátört?" Ha az utóbbi, akkor tényleg nagyon gondolkozz el azon, hogy elhagyod, mert a későbbiekben ez csak rosszabb lesz. 2 barátnőmnek is volt ilyesmi kapcsolata, és nagyon kiborító volt, aztán a kapcsolatot is nehezen tudták lezárni, mert a zaklatás meg hasonlók.

Szóval bármennyire is igazinak tűnik mert szereted, ha így viselkedik, alaptalanul vádol és nem bízik benned, az messze van az IGAZItól.

2017. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
2 olyan pasival volt dolgom, akik megcsalással vádoltak. Mind a kettőről kiderült, hogy ők csaltak meg engem. Aki csak féltékenykedett, az 1 nővel dugott rajtam kívül. Az exével. Ráadásul újra beleszeretett, így mentem a levesbe. A másik állandóan vádaskodott. Ő több csajjal is lefeküdt. Távkapcsolat volt, én meg egy naiv szerelmes kislány. Szerintem dobd ki ezt a pasit. Aki ilyesmivel vádol, nem bízik benned, tuti nem az igazi.
2017. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hat sokszor viselkedtem bunkon es ezert hiszi
2017. máj. 28. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!