Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem örökké őt fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem örökké őt fogom szeretni. Hogyan bizonyítsam neki?

Figyelt kérdés

Ő nem igazán érdeklődik irántam pedig nem vagyok tipikus lúzer. Sok csalódáson van túl és idősebb is. Zárkózott ennek ellenére szoktunk beszélni,néha összefutunk. Nincs sok ideje (nem csak mondja) Van egy kislánya

19/F



2017. jan. 28. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, ugyanis egy érzelmet nem lehet bizonyítani. Az érzelmek alapvető tulajdonsága, hogy nem állandóak.

Mennyivel idősebb a hölgy?

Ha nem igazán érdeklődik irántad, annak oka van. Ő ugyanis nem téged fog örökké szeretni, sőt. Másra vágyik.

2017. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 év,a kommented olyan volt mintha kést forgatnának a szívemben
2017. jan. 28. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha reálisan gondolkodsz, te is belátod, hogy kicsi az esélye, hogy egy ilyen korú nő férfiként gondoljon rád. És ez nem téged ír le, egyszerűen nem vagy az a korcsoport. És mint írod, nem igazán érdeklődik, nem véletlenül. Tudom, borzalmas a reménytelen szerelem, de jobb ha túlteszed magad rajta.
2017. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos belegondolni is nehéz
2017. jan. 30. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj. Hidd el, elmúlik. Most még nem így érzed,de el fog múlni.
2017. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!