Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem érzem megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok, csak én se értem magamat. Csaltam meg már egyszer a páromat, vágyból, és rengeteget tépelődtem rajta. Emiatt azóta is bűntudatom van. Most viszont egy totál közömbös férfival fekszem le néha pénzért,,mivel sajnos nagyon meg vagyok szorulva. Ne feszegessétek ezt, megvan rá az okom, nincs könnyű helyzetem. De úgy érzem mintha nem is lenne semmi köztünk, mintha ez lenne a normális. Azért van, mert nem élvezetből teszem?

20\l



2017. máj. 29. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez azért lehet mert szintet léptél és gerinctelen r1bancból gerinttelen qrva lettél ahol a morális akadályok már nem léteznek.
2017. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerlek, fedd mar fel azokat a hatalmas, melyen szanto indokokat, amik miatt ezt kell tenned, mert en pl. lattam mar anyamat ket gyerek mellett munka nelkul az utolso fillerbol sakkozni a kajat vagy volt, hogy egy 800 forintos programra nem tudtam elmenni meg kisiskolas koromban, de azt meg nem lattam, hogy o emiatt arulni kezdte volna a testet. Neked 20 eves, valoszinusithetoen gyerek nelkul, mi az a jo okod ra?

Tanulni kene... tudod vannak mar egesz jo diakmunkak 1200-1500 forintos oraberrel is.... ja hogy az nehezebb mint nyogni es valami faszinak szetcseszni a labaidat? Bocs...

2017. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert rá voltál szorulva, vagy mert érzelmileg nem adtad magad oda.


Amúgy hát na ejj, szégyelld magad

2017. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi baj, ha k..rválkodsz. Te dógod. Viszont az elfogadhatatlan, hogy egy másik embert átb..sszál. Szakíts, vagy mondd el neki, de ne hülyítsük már egymást.

Én nem ütök meg nőt, de egy ilyenért megmosnám a hajad a wc csészében.

2017. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsenek ép szavaim. Áhh, ez egy elbäszott bolygó.
2017. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami diákmunkát is csinálhatnál prostitúció helyett.

Amugy valószínűleg azért nem érzed annak, mert neked ez már ugymond üzlet. Szóval abszolút azon a szinten vagy már mint egy prosti, aki szintén azért fekszik le mindenkivel, mert szüksége van pénzre, ahogy neked is. Egy és ugyanaz a két helyzet, a tiéd, meg egy prostié).

2017. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincsenek érzéseid.

Én pl sokkal jobban undorodnék magamtól ha pénzért lépnék félre, mintha érzelemből.

(már nem lépek félre, de exeknél volt rá példa-sajnos)

N

2017. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam hozzászólni az ilyen kérdésekhez, mert alapból nem ítélkezem azok felett akik a testüket árulják. Viszont neked párod van könyörgöm, miért nem tőle kérsz segítséget? És mégis mi lehet akkora nyomós ok, hogy k*rválkodj? Fiatal vagy, gyerektelen, simán elmehetnél mondjuk gyárba operátornak, oda mindig van felvétel. Ha meg tanulsz, iratkozz át levelezőre, vagy vállalj diákmunkát.

És hogy miért nem érzed megcsalásnak, azt Jaguar-Warrior már megválaszolta. Én is kb ugyanezt írtam volna, csak szebb szavakkal.

2017. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki tév útra tér és halad rajta lassan elfeledk hogy ahonnan indult lehetett volna más választása is... konkrétan ölöd/ ferdíted vagy más szóval rontod a lelked. Minél többet lépsz félre annál inkább fog kevésbé megérinteni. Az első után még dolgozott a lelkiismereted...
2017. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert profi vagy a választott szakmádban. Csak odatartod, és mintha mi se történt volna. Büszke lehetsz magadra.

De csináld inkább a pasi nélkül. Ha már te menthetetlen vagy, szegénynek legyen esélye normális nővel összejönni, aki nem qurválkodik.

2017. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!