Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem érzem megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok, csak én se értem magamat. Csaltam meg már egyszer a páromat, vágyból, és rengeteget tépelődtem rajta. Emiatt azóta is bűntudatom van. Most viszont egy totál közömbös férfival fekszem le néha pénzért,,mivel sajnos nagyon meg vagyok szorulva. Ne feszegessétek ezt, megvan rá az okom, nincs könnyű helyzetem. De úgy érzem mintha nem is lenne semmi köztünk, mintha ez lenne a normális. Azért van, mert nem élvezetből teszem?

20\l



2017. máj. 29. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
velem egy idős vagy es en szegyellem magam mert nekem is van parom es ilyet olvasok. nekem is keves penzem van de nem bszatom magam mint egy ótvaros :D
2017. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2017. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!