Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, mit tennetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit tennetek a következö helyzetben?

Figyelt kérdés
A felesegetek mellett 15 ev utan megismernetek egy masik nöt,és egyszeruen szerelmesek lennetek.Tudom, ez durvan hangzik, de a szerelem nem valogat.A gyerekeiteket viszont nem birnatok elhagyni.Folytatni titokban a kapcsolatot?Meddig?Arrol nem is beszelve, hogy nyilvan ahhoz, hogy otthon ne tünjon fel semmi,muszaj neha szexnek is lennie...Most tudom, sokan azt mondjak, de jo kis helyzet..de nem...kinlodas az egesz:(
2017. máj. 30. 13:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Attól függetlenül,hogy már nem őt szereted, az asszonnyal is fairnek kell lenned. Ha valóban a szeretőt akarod, akkor tisztességesen zárd le a kapcsolatot. Ha békében váltok el, akkor a gyermekeiddel bármikor találkozhatsz.
2017. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem folytatnám titokban a kapcsolatot.

Eleve bele sem kezdenék, sőt, elfelejteném azt a nőt, úgy ahogy van.

Mert van gerincem és becsületem.

2017. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, a gond az, hogy a kérdésedben csak magadról írsz, a feleségeddel szembeni korrektségre vágyás nyomokban sem található meg.

A véleményem az, hogy ilyenkor a legjobb szépen elválni, nem pedig hülyére venni azt a nőt, aki 15 évet töltött el melletted, hanem hagyni, hogy olyan férfit találjon magának, aki szereti. Mert te jelenleg pazarlod az ő idejét is. A gyerekeket meg majd szépen látogatod hétvégi apukaként, a láthatás jogodban áll.

Ha a 15 év folyamán kicsit is szeretted a feleséged és nem egy gerinctelen ro.hadék akarsz lenni, aki csalja a másikat, akkor tisztességgel elválsz.

2017. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%

A gyerek az első.


Milyen szülő az, akinek saját maga és a szerelem előbbre van annál, hogy a gyerekeit felnevelje mentálisan, lelkileg egészséges felnőttekké egy házasság keretein belül?


Duty. Kötelesség. Vagy akár áldozathozatal. Ezt a szót miért ilyen kevés ember ismeri? Elvállaltál egy 15-20 éves feladatot, projektet amikor gyereked lett. Minek vállalja el ezt valaki, ha nem bírja legalább ennyi ideig tartani magát?

2017. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a feleségednek,hogy szerelmes vagy másba.Joga van tudni róla,aztán majd eldől a folytatás.
2017. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabbak, amiket itt felvázoltál( amúgy megértelek, ez kemény helyzet)...szerintem vagy felvállalod a következményeivel együtt, vagy elfelejted örökre...ami közte van, inkorrekt időzített bomba.
2017. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

45 évesen már végképp tudnám, hogy nem mindig azt dobja a gép amit szeretnék. Könnyen ignorálnám.

30/f

2017. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem korrekten mondd meg a feleségednek, hogy válni szeretnél, és ugyanúgy szeretnéd látni a gyerekeidet.


Már miért kéne együtt maradnia vele a gyerekek miatt, ez a legnagyobb f..szsag, nem tudsz jobban megnyomorítani egy gyereket, mint egymást gyűlölő szülők képével, akik kényszerből együtt maradnak... Mit gondoltok mégis mit vinne majd tovább az a gyerek a kapcsolatába? Azt, hogy az embernek nem szabad boldognak lennie, ha gyereke van, tűrjön és kész, az se baj, ha cserébe soha többé nem lesz boldog meghitt légkör. Jézusom...


Elváltak a szüleim, amikor fiatal voltam, elmagyarázták miért. Megértettem, mindketten neveltek, és tök egészséges normális felnőtt lettem, ráadásul ők is boldogok, mert időben rájöttek, hogy nekik sajnos nincs közös jövőjük, és ezt kulturáltan beszélték meg, nem félredugással és tányércsapkodással.

2017. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

ezt nagyon nehéz elkerülni, nekem is megesett kétszer, hogy szerelmes lettem úgy, hogy otthon várt a párom. Külföldön voltam hosszabb ideig, stressz, kellett egy kis törődés és így nagyon könnyen beleszeretsz egy csajba. Nem történt semmi konkrét megcsalás, de megtehettem volna, "szerelem nem válogat", de pasiként elég logikusan tudok gondolkozni és tudom, hogy ez csak egy átmeneti érzés amit a stressz váltott ki főleg.

Maradtam az első szerelmemnél.

2017. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Hát ne hagyd el a gyerekeid, bammeg! Viszed őket magaddal az új szerelemhez. Ha gyerekkel nem kellesz neki, akkor se fogsz kelleni, ha hétvégente vannak csak nálad. Jó kis szűrő lenne, de egy pasi se meri bejátszani. Inkább azt kockáztatja, hogy megutálják a gyerekei egy életre.

Ennyit arról, hogy mennyire fontosak...

2017. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!