Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, mit tennetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit tennetek a következö helyzetben?

Figyelt kérdés
A felesegetek mellett 15 ev utan megismernetek egy masik nöt,és egyszeruen szerelmesek lennetek.Tudom, ez durvan hangzik, de a szerelem nem valogat.A gyerekeiteket viszont nem birnatok elhagyni.Folytatni titokban a kapcsolatot?Meddig?Arrol nem is beszelve, hogy nyilvan ahhoz, hogy otthon ne tünjon fel semmi,muszaj neha szexnek is lennie...Most tudom, sokan azt mondjak, de jo kis helyzet..de nem...kinlodas az egesz:(
2017. máj. 30. 13:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Jó neked hogy meg tudtad hozni...és aki nem az dögöljön meg szerinted...így van ez,erkölcs az van,de elfogadás a másik emberrel szemben az zéró..
2017. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%
Én meg whisky nélkül is megmondom hogy hím soviniszta fallosz vagy... :-)
2017. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Oké, tehát a rekesz whiskey-t megnyertem.

És ez egyben a diskurzusunk vége is, egy nőtől nem várom el, hogy egyáltalán hajlandó legyen megérteni az erkölcs lényegét, szerepét, mibenlétét.

2017. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%

Elhagynám a feleségem mert már nem szeretem, másba vagyok szerelmes. Mihelyst megvan a válás, mehet a kapcsolat az új nővel.

Gyerekeimet olyan gyakran látogatnám amilyen gyakran csak tudom. Illetve a közös gyermekfelügyeletre koncentrálnék.

2017. máj. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
20as szóval mi emberek ésszel élünk...Azért tettük tönkre a saját bolygónkat tényleg. Naponta pusztulnak ki egyéb állat és növényfajok. Hamarosan nem lesz tonhal, kávé,csoki, méz. Méznél a méhek a gond mert akkor sok minden kihal ha csak nem porozzuk be mi a virágokat. 100év múlva a kőolajnak is annyi. És akkor mindenkinek helyben kell megélni nem a chilei paprikát esszük majd...39f
2017. máj. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan erről van szó. Az emberek tönkretesznek mindent maguk körül, párkapcsolatokat is.

Nem a rendszerrel van a baj, hanem magukkal az emberekkel.


Amúgy azt csak halkan megsúgom, kedves állatos hozzászóló kollégnak, hogy azért az állatok igencsak nem elhanyagolható része egy életre választ párt magának, ha esetleg nem tanultál környezetismeretet (biológiát), akkor FYA. Na most akkor, hogy leromboltam az állatos teóriát, mi lesz az emberiséggel?

2017. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Hazassag huseg szovetseg egy eletre.

A csabitas a kisertes mindig johet.

A kerdes eros a hazassag hogy kiallja vagy gyenge es egyik fel dobbant.

Egy pillanatnyi szerelem miatt elhagyni egy hazassagot nem tul okos dolog.

A szerelem elmulik 2ev max es marad az elvalt szulo hetkoznapi mamora 40%gyerektartas gyulolkodes es keseru elet.

Megeri? Eldobni egy hazassagot ?

2017. máj. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

26-os az nagy része kb az állat fajok 15-20%-a...

De most mindegy is mennyi pontosan, mert ott szexelnek a szaporulat miatt folyamatosan és nincs az, hogy már unom a másikat vagy fáj a fejem, vagy fáradt vagyok, vagy már elég kölyköt felneveltem...

2017. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam kötekedni, de nem azt írtam, hogy nagy része. :-)

Ha már a fejfájós dolognál tartunk. Mindig két oldala van az éremnek. Én például nem nagyon szeretek a barátommal lefeküdni, mert nincs előjáték, nincsenek kedves szavak. Évek múltán már csak a na akkor szexeljünk van. Hát, akkor nekem is inkább fáj a fejem, de még a hajam is. Próbáltam vele megbeszélni, nem változik. Viszont, amiben különbözök a megcsalóktól, az az hogy nem fogok ezért más pasit nézni, hanem el fogom hagyni. És már érik is a szakító beszélgetés.

Szóval lehet a nőt hibáztatni, hogy kifogásai vannak a szex helyett, csak mondjuk a férfinak meg észre kéne venni, hogy miért van ez. Főleg, ha az asszony még jelzi is. Nem ugyanolyan joga van akkor megcsalni a férfit? De, lenne. Csak a legtöbben mindig a kettős mércét alkalmazzák, ez dühítő.

2017. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
amatőr vagy... lelkiismeretből az ilyete nem lehet kezelni
2017. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!