Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, mit tennetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit tennetek a következö helyzetben?

Figyelt kérdés
A felesegetek mellett 15 ev utan megismernetek egy masik nöt,és egyszeruen szerelmesek lennetek.Tudom, ez durvan hangzik, de a szerelem nem valogat.A gyerekeiteket viszont nem birnatok elhagyni.Folytatni titokban a kapcsolatot?Meddig?Arrol nem is beszelve, hogy nyilvan ahhoz, hogy otthon ne tünjon fel semmi,muszaj neha szexnek is lennie...Most tudom, sokan azt mondjak, de jo kis helyzet..de nem...kinlodas az egesz:(
2017. máj. 30. 13:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira fontos neked, hogy ne vasárnapi apuka legyél, akkor bezony az a megoldás, hogy csírájában elfojtod a kapcsolatot a másik nővel. Ha titokban csinálod, úgyis kiderül majd, és akkor nemcsak megtudják, hanem te leszel emellé még a sunyi patkány is.


Ha meg a nő fontosabb, akkor szépen bevallani otthon mindent, szakítotok, és megteszel mindent azért, hogy a gyerekekkel apjukként törődj akkor is, ha nem éltek együtt.

2017. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Bence_ ***** válasza:
100%

Tisztelt magad és ez által a másikat is annyira, hogy megbeszélés vele.

Ha így folytatod akkor a gyerekeknek csak azt mutatod, hogy így kell színészkedni egy kapcsolatban. Azt fogják hinni, hogy ez a normális. Volt is, lesz is olyan aki bele szeret másba. Az viszont már a te döntésed, hogy megcsalás vagy megbeszéled.

2017. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
10# megmondta a frankót
2017. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%

No itt kár volt ilyen kérdést feltenned mert kapod az osztást az álszent válaszokkal... Inkább nem is írok semmit.

Mondjuk a cégben is volt egy ilyen, hogy az 50 éves 2 gyerekes Apa szerelmes lett a 33éves csinos szabad kolleginába... Ott ő egyből elvált, bár szerintem ez a gyermekek rovására megy. Nekem csak egyszer volt titkos szeretőm eddig, de én még mindig a párom szeretem, pedig egyre jobban látom, hogy csak Apának meg pénzkeresőnek kellek, semmi másra de én nem szeretnék már mással élni ennek ellenére sem...39/F

2017. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
50%

14-es,egyetértek veled,kíváncsi lennék az itt erkölcsöt osztogatók közül,hányan is tennék meg azt amiről nagy hangon beszélnek itt, ha ilyen szituációba kerülnek...A szerelem az borít mindent,csodálatos és egyben borzalmas dolgokra képes...

Nem lehet jó tanácsot adni ebben az esetben sem,mint ahogy választani szerelem és gyerekek közt sem....lehet,csak rohadt nehéz..

2017. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelem az borít mindent"


Csak hát épp attól lennénk elvileg kultúrlények, különbek egy állattól, hogy ésszel tudunk az ösztöneinken uralkodni. Ez maga az erkölcs egyfajta definíciója.

Csak hát a magadfajtáknak erre a szintre nem sikerült eljutni, ezért a lelkiismeretetek megnyugtatására puffogtatjátok itt ezeket a kétforintos, lakossági "bölcsességeket".

2017. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%

16-os köszi majd kapsz egy az erkölcs lovagja érdemrendet a sírodra. Azért legyek erkölcsös, hogy egy életen át ne szexeljek, ne csókoljak, ne öleljek senkit?

Hú de okos dolog! 33 évig én is így gondolkodtam és rájöttem az élet gyorsan elszáll és egyszer élünk és mekkora hülye is voltam! Az egész társadalmi rendszer rossz, de inkább élünk hazugságokban, megcsalásokban meg rengeteg szakításban és válásban, mint kitalálna az emberiség valami jobbat. Hát minden tiszteletem az állatoké nekik legalább egy jól működő rendszerük van...

2017. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
16-os.te puffogtatod leginkább a közhelyeket..Neked lehet hogy így a jó,de tudod,míg nem voltál pontosan ugyanabban a cipőben mint akit oktatsz,addig csak port hintesz..
2017. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mikor szerelmes vagy,úgy igazán,akkor rohadtul nem a kultúrlénység ami éppen a fejedben jár...hanem minden másodpercben a másikra gondolsz,és teljesen eltölti a tested-lelked...nem érdekel senki és semmi,Őt akarod..és igen,vagy ellen tudsz állni vagy nem,ennyi..
2017. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
50%

# 17

"Hát minden tiszteletem az állatoké nekik legalább egy jól működő rendszerük van..."

Igen, a pockok is hogy uralmuk alá hajtották a bolygót, annyira jól működő rendszerük van.

Ja, nem, az az ember volt. És pont azért, mert ésszel (is) él.


# 18

Voltam ebben a cipőben, és meg tudtam hozni az erkölcsileg helyes döntést.


#19

Egy rekesz k***rva drága whiskey-t tennék rá, hogy te nő vagy.

2017. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!