Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktassam az exem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktassam az exem hogy a szakításunk után pár nappal már egy férjes asszonyt akar kavarni?

Figyelt kérdés
Undorítónak találom az egészet,főleg a nőt. Nagy a kísértés hogy lebuktassam őket a p*csába,nekem fájdalmat okozott,gusztustalanul vált el tőlem több év kapcsolat után és ennyit megérdemelne ő is....
2017. jún. 2. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját magaddal tolnál ki. Te is tudod, hogy már nincs közöd ahhoz, hogy kivel mit tesz, viszont leszerepelnél saját magad előtt. Hagyd szerintem.
2017. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igaz. De annyira undorítónak találom hogy neki ennyi volt ilyen gyorsan tette túl magát az egészen. A nőt meg főleg gusztustalannak tartom mert ő meg csak szórakozik....bár sztem exem sem komolyat akar....de ez annyira gáz!!!!
2017. jún. 2. 13:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az. :( Hagyd, majd az élettől visszakapja.
2017. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdező nyugodj le.Adj pár napot még magadnak, addigra csillapodik a bosszúvágyad.Nem éri meg vele foglalkozni a továbbiakban, ő sem teszi veled.
2017. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na én is ebben bízom!!!
2017. jún. 2. 13:31
 6/16 anonim ***** válasza:

Na mert ezzel nagyon beraksz az exednek.

A nő meg nyilván unja a banánt otthon.

Fölöslegesen túráztatod magad.

2017. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Legalább égne be szégyellné el magát....tudja milyen elvált szülőkkel felnőni és mégis ilyen gusztustalan.
2017. jún. 2. 13:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Én azért megnézném mit szólna a férj :)

De ha a férj nem tudná meg mégsem akkor rólad max annyit mondana az exed, hogy ez egy befordult pics**a csak hisztis és féltékeny.

2017. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen igaz nem fogok semmit tenni de annyira gusztustalannak tartom. Meg mondta volna a szemembe mert én még lihegtem utána....őszinte lett volna nem szenvedtem volna.
2017. jún. 2. 13:38
 10/16 acelsziv ***** válasza:
35%

Ennél azért gusztustalanabb, hogy nem azért avatkoznál be, hogy a nő házassága ne menjen rá esetleg, csak a mocskos kis önérzeted sértettsége miatt.

Undorítóak az ilyen nőnemű férgek, mint te.

Nem csoda ha hamar túltette magát rajtad. Ilyen véglényt én is könnyen elfelejtenék.

2017. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!