Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha randi után 3 nappal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után 3 nappal nem keres a nő, rá lehet kérdezni konkrétan, hogy akar-e még velem találkozni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön randiztunk. Akkor azt beszéltük meg, hogy keressük egymást. Pénteken ráírtam, beszéltem vele, készségesen válaszolt. Azóta 2 nap telt el, nem írtam neki, vártam, hogy ő írjon, de semmi. Rá lehet kérdezni, hogy akar-e tőlem valamit? Az a baj, hogy régen jártam már úgy, hogy pont hasonló volt a szituáció, megkérdeztem konkrétan, hogy akarok vele még randizni stb. De nyomulós lettem, emiatt azt írta akkor, hogy nem akar tőlem semmit. Ezért nem tudom hogy reagáljam le a csendet. Mert lehet azt várja, hogy én keressem őt (persze pénteken azt mondta, hogy majd ír nekem).
2017. jan. 8. 21:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Neked kellene keresned szerintem..
2017. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
minek? ha akart volna már valamit, akkor másnap jelentkezett volna
2017. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Inkább megkérdezném, hogy valamikor lenne-e kedve ismét egy találkozóhoz. Lehet még ő sem tudja, akar-e tőled valamit, még ismerkedne veled.
2017. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Egy táncos bulin találkoztunk egy hete, ő kért fel táncolni. Pedig sok férfi akarta őt ott, de szimpatius voltam neki. Beszélgettünk, majd jött a csütörtöki randi.
2017. jan. 8. 21:47
 5/37 A kérdező kommentje:
Az a baj, már félek a reakcióktól. Volt nekem októberben is randim, akkor is azt volt, hogy randi után írtam a lánynak, hogy akar-e ég velem találkozni. Azt írta, hogy majd megbeszéljük. aztán nem keresett, rákérdeztem, mondta, hogy nincs még túl az exén, nem akar kapcsolatot. Tehát már bennem van a félsz.
2017. jan. 8. 21:48
 6/37 anonim ***** válasza:
28%
Azt várja :) én se keresek senkit, akármilyen jó pasi :p
2017. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

Ilyet nem kérdezünk nőtől, hogy akar-e tőlünk valamit. Azt se kell megbeszélni, hogy majd keresitek egymást. Úgyis keresni fog/fogod, ha akar/akarod.

Köntörfalazás helyett legközelebb azt kérdezd, mikor ér rá találkozni veled, de mivel abban maradtatok, hogy ő keres, várj még egy kicsit. Ha bárhogy érdeklődik irántad, kérdezd meg, mikor ér rá találkozni! Ha nem ír, 10 nap múlva írj rá és kérdezd meg ugyanezt.

Ha nem mond konkrétat, hanem terel, csak akkor hívd el még 1x, ha ő ír rád valami ürüggyel.

2017. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokszor tapasztaltam már, hogy ha konkrétan elmondom, hogy akarok tőle valamit, akarok mg randizni, elmenni ide, oda, illetve megkérdezem tőle, hogy szimpatikus vagyok-e neki, akkor úgy érzik a nők, hogy a pasi nyomul, sarokba vannak szorítva és lepattintják a férfit. Nem egyszer jártam már így. Szóval ez a csend sem jó, de az sem, ha erőltetem.
2017. jan. 8. 21:51
 9/37 anonim ***** válasza:
83%

Előző vagyok.

Olyat szintén nem kérdezünk nőtől, hogy akar-e még találkozni. Ettől a bizonytalanságról a falra másznak és akkor sem akarnak, ha előzőleg még úgy gondolták. Mikkor ér rá találkozni, ennyi! ;)

2017. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben egyszer még felkeresném, hogy találkozzunk és ha passzívkodik vagy a randin érzed, hogy nem oké annyira, akkor utána keressen ő, ha fenn szeretné tartani az ismerkedést.
2017. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!