Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom jelentkezni akar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom jelentkezni akar az Éjjel-nappal Budapestbe és a Való Világba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem akarom, tudjátok mi megy ott, sok semmirekellő ott veri a nyálát a semmire. B*sznak össze vissza, mindenki mindenkivel. Nekem ez nagyon, nagyon nem tetszik, de ő azt mondta, jelentkezni fog, mégpedig azért, mert ott havi fél millát keresnek.

volt valaki hasonló helyzetben?


2015. máj. 4. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fél millát megkeresik, de a hírnevük nem túl jók! A párod feladja a becsületét havi fél millájért!
2015. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ittenem... rossz párt választottál, ilyennel eleve össze se jönnék.
2015. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell gondolkozni, kell-e neked ilyen értékrendű társ.
2015. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

a pénz az ami téged is maradásra késztet ez a partner mellet nemdebár...?

Amőúgy mellékesen megjegyezném, hogy nem keresnek fél millát... Az tény hogy többet keresnek a minimálbérnél de nem fél millát... :) (belsős infó)

2015. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nemdebár. Sosem érdekelt a pénze, ugyanis tanuló. Nem véletlen akarom lebeszélni. -.-
2015. máj. 4. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bekerül, úgyis látni fogod, hogy mit művel ott. Megcsal-e vagy sem. Ha azt mondja csak a show miatt, muszáj volt... Te szóltál, hogy ne jelentkezzen. ;)
2015. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém.. A volt barátom is jelentkezett..most ez lehet csúnya lesz, de hála a jó istennek nem vették fel..iszonyat sokat veszekedtem vele emiatt..sose értett meg. Próbálj meg vele beszélni,de tartsd a szemed előtt az ő érzéseit is
2015. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat láttam ebből az Éjjel nappalból, de ettől még az is jobb, ha politikusnak megy!
2017. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!