Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Őszinte választ szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte választ szeretnék kapni, te hogyan viszonyulsz a megcsaláshoz?

Figyelt kérdés

Fiatal feleségként, már volt részem sajnos benne hogy szeretőt tartott az akkor még barátom. Nehéz volt túl lenni rajta, sokat gondolok erre ma is. Ma már a felesége vagyok. Tudom, hogy még egy viszonyt, szeretőt nem viselnék el, az azonnali váláshoz vezetne.

Mégis kettős érzésem van. Nyilvánvaló hogy egy titkos viszonyt nem fogadnék el, de egy kis flört egy kis kaland sem megengedett szerintetek?

Szeretem ezt a férfit, és nem igazan hiszek abban hogy egy most 30 valahány evés férfiember kitart mellettem életünk végéig félre nézés/lépes nélkül. Mi a véleményetek erről?

Nem azt mondom, hogy csaljon meg, nyitott kapcsolat sem oké, de akkor mégis mi legyen?

Ti hogy vagytok ezzel a témával?


2017. jún. 4. 08:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

A kultúrált flört belefér. (Persze nem előttem).


Őszintén én sem tudom, hogy mi lenne a helyes középút.

Én se nézném el, hogy megcsaljon de tisztában vagyok vele, hogy nincs sírig tartó hűség.

2017. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy szimpla flörttel nincs gond szerintem - de nem jellemző, hogy aki flörtölget, az megálljon ezen a szinten.

Vagy a pasinak megy el az esze, mert hirtelen "ráérez az ízére", hogy ő most megint kívánatos macsó - vagy a flörtölögetéssel ostromolt csaj érti félre, elkezd nyomulni, megpendíti, hogy nem lenne ellenére a viszony... És innentől egyenes út a megcsaláshoz.


(Nyilván két fél kell a dologhoz, tehát gerinces férfi esetén nem törvényszerű a megcsalás, de tény, hogy ez a ritkább. Ezért ugrik a nők nagy része a legapróbb jelre is.)

2017. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Azt gondolom, hogy a megcsalás csak tünet, nem maga a probléma. Akkor kerül harmadik (vagy negyedik) fél a kapcsolatba, ha valami huzamosabb ideje nem stimmel, és a megcsaló fél nem látja át, hogy lehet megoldani a problémákat. Biztosan nagyon kiborulnék, ha kiderülne a férjemről, hogy megcsalt. Igazából fogalmam sincs, milyen reakciót váltana ki belőlem. Én egyszer majdnem megcsaltam, de az utolsó pillanatban visszatáncoltam. Tud róla a férjem, sokat dolgoztunk a kapcsolatunkon, hogy újra jó legyen.
2017. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

" nem igazan hiszek abban hogy egy most 30 valahány evés férfiember kitart mellettem2


akkor mi a francért is mentél hozzá feleségül?



Számomra megbocsáthatatlan.. minden kapcsolatot megszakítok a másik féllel, ha ilyet tesz!

2017. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ma 09:38! Nem csak a férjemnek nem hiszek hogy kitart, hanem másnak sem hinnék. Véleményem szerint más 30-on felüli férfi sem maradna hű élete végéig a felesége "kedvvért". Ezért, és azért mert szeretem őt, ezért mentem hozzá.


Nincs helyes út, azzal kapcsolatban hogy engedjem-e ne engedjem e. Vélemények érdekelnek, ki hogyan látja.

Én elfogadom azt is, aki szerint megbocsájthatatlan egy félrelépés. Nekem is az volt, míg bele nem csöppentem hogy neki szeretője van (volt). A pasik többségének ez természetes, ha fáj az igazság ha nem. Nekik ez annyi, hogy "téged szeretlek, ő csak úgy van", és azt látom ez náluk tényleg így van, hogy durván fogalmazzak.


Ahogy írtam, nem nézek el több viszonyt, és a nyitott kapcsolatot sem helyeslem, a flörtben nem hiszek, mert majdnem biztos hogy nem állnak meg a felek a flörtnél. Tudjátok, már eszembe jutott az is, hogy a nőknek kellene összefogniuk, hogy ne menjenek foglalt pasasra rá, de nyilván ez valótlan és ilyen sosem lesz :), de tényleg nem tudom, hogyan kezelni ezt a témát. De abban tisztában vagyok, hogy élet végéig tartó hűség nincs...

2017. jún. 4. 09:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

3: ne áltasd magad, ha a csillagokat lehozod az égről, akkor is megcsalhat, legfeljebb másra fogja, hogy miért nem ő tehet róla.


Kérdező: nálam a flört belefér, de más nem. Ha nem félt kockára tenni mindent egy kaland miatt, akkor mehet amerre lát. Nem vagyok kapcsolatfüggő.

Nem érdekel, hány gyerek van, vagy mióta vagyunk házasok. A válásnál rosszabb, ha megalázom magam, és elnézem, hogy kalandozik.

Ezt az elején tisztázom és tartom is magam hozzá.

A megbocsájtásban meg a "soha többé nem fordul elő" fogadalmakban nem​ hiszek.

2017. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
mivel onnantól,hogy más nőben turkált a farkával,én nem tudnék hozzáérni sem,nagyon hamar vége lenne.
2017. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%
7-es, akkor Te csak szűz pasival jössz össze?
2017. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Szeretem ezt a férfit, és nem igazan hiszek abban hogy egy most 30 valahány evés férfiember kitart mellettem életünk végéig félre nézés/lépes nélkül. Mi a véleményetek erről? "

Az a véleményem,hogy nagyon buta vagy.

2017. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem az a buta, aki elhiszi egy férfiről, hogy holtáig rá sem fog nézni egy nőre sem, nem hogy nem fekszik le vele...
2017. jún. 4. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!