Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Őszinte választ szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte választ szeretnék kapni, te hogyan viszonyulsz a megcsaláshoz?

Figyelt kérdés

Fiatal feleségként, már volt részem sajnos benne hogy szeretőt tartott az akkor még barátom. Nehéz volt túl lenni rajta, sokat gondolok erre ma is. Ma már a felesége vagyok. Tudom, hogy még egy viszonyt, szeretőt nem viselnék el, az azonnali váláshoz vezetne.

Mégis kettős érzésem van. Nyilvánvaló hogy egy titkos viszonyt nem fogadnék el, de egy kis flört egy kis kaland sem megengedett szerintetek?

Szeretem ezt a férfit, és nem igazan hiszek abban hogy egy most 30 valahány evés férfiember kitart mellettem életünk végéig félre nézés/lépes nélkül. Mi a véleményetek erről?

Nem azt mondom, hogy csaljon meg, nyitott kapcsolat sem oké, de akkor mégis mi legyen?

Ti hogy vagytok ezzel a témával?


2017. jún. 4. 08:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
akkor inkább hagyjon ott *
2017. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én már 19 éve házas vagyok a nejemmel. Nem csaltuk meg egymást de elmondtam neki hogy ha kedve lesz hozzá mással érzelemmentes szex lehetséges bizonyos körülmények között.

Mielőtt bárki okoskodna szeretjük egymást és nem nyitott kapcsolatról van szó. Egymáshoz kötődünk de engedném más élmények megismerésére is.

2017. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!