Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratomat?

Figyelt kérdés

Voltam gorkorizni a baratnommel es a battyaval aztan elestem es lehorzsoltam az egesz terdemet. A baratnom leontotte vizzel a sebemet, de utana mondta,hogy gorkorival elmegy a kocsihoz es ide jon a jargannyal aztan haza megyunk hozzajuk es majd kapok betadint a sebemre. A battya addig velem maradt es beszelgetni kezdtunk aztan megfogta a kezemet es a tenyerembe csokolt. Gyors elkaptam a kezemet nem szamitottam erre. Ez megcsalas volt? :( mert van parkapcsolatom par honapja es ez az elso. A baratnom vegul azt mondta,hogy magunkra hagy o megy a parjahoz es a battyaval maradtam a lakason. O meg csinalt nekem kakaot, mondta,hogy maradhatok nala meg, nezzunk videokat a laptopjan. Leult mellem es azt mondta nyugodtan rakjam az olebe a labamat, de nem mertem. Aztan azt mondta nem akar semmit csak felajanlotta es oda hajolt a terdemhez aztan gyors kicsit a sebem mellett megpuszilta a labamat. Akkorat ugrottam mint a nyul, mondtam,hogy hagyjon beken es szoltam neki,hogy baratom van. Tudta amugy..Bocsanatot kert, de vegig mosolygott es nevetett is rajtam aztan csak videokat neztunk de nem ert hozzam.

Nagyon felzaklatott a fiu, mert ot mar regota ismerem es mindig kedves volt velem nagyon, neha kapok amugy tole ajandekot is de en ugy tekintek ra mint egy haver. O is szerintem megis most legutobb fura volt velem es nagyon nezett is, hosszan..zavaban voltam.


A baratomnak csak annyit mondtam el,hogy a baratnom battyanal maradtam picit es videokat neztunk. Nem orult neki es kiabalt velem,hogy miert maradtam egy ferfinal :(


Ez most megcsalas volt? Nem akartam megcsalni a baratomat ;( nagyon szeretem ot ;( de a baratom azt mondta kapok egy eselyt. Kerdeztem tole,hogy most azt hiszi megcsaltam? Erre nem ad valaszt nekem csak veszekszunk es azzal jott hogy az a fiu lehet hogy mast akar tolem lehet csak szexelni akart de szerinte szerelmes belem nem erti miert maradtam nala meg hogy en miert voltam egyaltalan fiuval gorkorizni azt sem ertette ;(


Most leszamitva azt,hogy mit csinalt a baratnom battya, nem lehet talalkozni baratkozni fiukkal? Vagy mi? ;(


2017. jún. 9. 10:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20-as, rémlem egyszer majd téged akar valaki így "babusgatni", miközben a pofádba röhög. A bratyó egyértelműen egy manipulatív állat, szépen lassan sunyiban, intézgeti az ügyeit...
2017. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, de gyerek vagy még, nem való neked komoly kapcsolat.

Viszont az szomorú, hogy érettségiző korig nem sikerült elsajátítanod a bátyja szó helyesírását. :(

2017. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
55%

GyorsAN!! Könyörgöm...

Amúgy nekem ismerős vagy, szerintem vagy ötvenszer raktál már fel ilyen kérdést.

2017. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%

nem volt megcsalás. Még a rókalelkű báty, se annyira cinkes... bepróbálkozott, aztán felfogta, hogy nem pálya.

A barátod meg egy igazi bunkó paraszt - mire kapsz egy esélyt?

" Erre nem ad valaszt nekem" - hát EZ nem fér bele egy párkapcsolatba.

2017. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
17%
Persze a barátja a nem normalis igaz? Ugyan mar!
2017. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!