Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratomat?

Figyelt kérdés

Voltam gorkorizni a baratnommel es a battyaval aztan elestem es lehorzsoltam az egesz terdemet. A baratnom leontotte vizzel a sebemet, de utana mondta,hogy gorkorival elmegy a kocsihoz es ide jon a jargannyal aztan haza megyunk hozzajuk es majd kapok betadint a sebemre. A battya addig velem maradt es beszelgetni kezdtunk aztan megfogta a kezemet es a tenyerembe csokolt. Gyors elkaptam a kezemet nem szamitottam erre. Ez megcsalas volt? :( mert van parkapcsolatom par honapja es ez az elso. A baratnom vegul azt mondta,hogy magunkra hagy o megy a parjahoz es a battyaval maradtam a lakason. O meg csinalt nekem kakaot, mondta,hogy maradhatok nala meg, nezzunk videokat a laptopjan. Leult mellem es azt mondta nyugodtan rakjam az olebe a labamat, de nem mertem. Aztan azt mondta nem akar semmit csak felajanlotta es oda hajolt a terdemhez aztan gyors kicsit a sebem mellett megpuszilta a labamat. Akkorat ugrottam mint a nyul, mondtam,hogy hagyjon beken es szoltam neki,hogy baratom van. Tudta amugy..Bocsanatot kert, de vegig mosolygott es nevetett is rajtam aztan csak videokat neztunk de nem ert hozzam.

Nagyon felzaklatott a fiu, mert ot mar regota ismerem es mindig kedves volt velem nagyon, neha kapok amugy tole ajandekot is de en ugy tekintek ra mint egy haver. O is szerintem megis most legutobb fura volt velem es nagyon nezett is, hosszan..zavaban voltam.


A baratomnak csak annyit mondtam el,hogy a baratnom battyanal maradtam picit es videokat neztunk. Nem orult neki es kiabalt velem,hogy miert maradtam egy ferfinal :(


Ez most megcsalas volt? Nem akartam megcsalni a baratomat ;( nagyon szeretem ot ;( de a baratom azt mondta kapok egy eselyt. Kerdeztem tole,hogy most azt hiszi megcsaltam? Erre nem ad valaszt nekem csak veszekszunk es azzal jott hogy az a fiu lehet hogy mast akar tolem lehet csak szexelni akart de szerinte szerelmes belem nem erti miert maradtam nala meg hogy en miert voltam egyaltalan fiuval gorkorizni azt sem ertette ;(


Most leszamitva azt,hogy mit csinalt a baratnom battya, nem lehet talalkozni baratkozni fiukkal? Vagy mi? ;(


2017. jún. 9. 10:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem csaltad meg, de hülye voltál ill. nem feltétlenül hülye, max tapasztalatlan és naiv (bár ezt kevésbé hiszem, egy ilyen tenyérbecsókolós nyomulást már egy 13 éves is kiszúrna), vagy simogatta az egódat a bátyus érdeklődése, ezért nem léptél időben (én erre tippelek). De amikor már olyan egyértelmű volt a szitu, h magadnak sem kamuzhattál, akkor léptél, és bárki bármit mond, ez a fontos. Idővel ez alakulni fog, valszeg nem fogod megvárni, h ideáig eljussanak majd a dolgok. (Ez a tedd a bibis lábacskádat az ölembe amúgy nagyon gagyi, tényleg a kis buta, szerencsétlenkedő kamaszokat idézi... xD)

Emellett a barátod is egy idióta, előszöris betegesen féltékeny, másodszor pedig üvöltözzön azzal, akinek hat anyja van...

2017. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
15%
En is kiakadtam volna a parod helyében! Ne haragudj! Mert a párom lábát ne csókolgassa mas! Ráadásul elvártam volna, hogyha a párom vagy és baj ér nekem ne szólj ne egy idegennel maradj! Teljesen megértem a barátodat! Felelőtlen voltal hogy nem szóltál neki! Nekem ha a munkahelyemen is vagyok es szól a párom hogy baj van legyek ott en ott lettem volna érte es hazaviszem a kieső órát meg máskor ledolgozom vagy szabit iratok rá! A hibát te generálta kedves kérdező és mégegyszer mondom itt szó nincs féltékenységről! Annyival nem tisztelted meg az un. parod hogy szólj neki hogy baj ért erre csak rátettel azzal hogy egy idegennel maradtál! Ne vedd sértésnek, de ezek utan nem csodálom hogy a barátod nem tud bízni benned! Mivel tenyleg nem ért akkora baj hogy egy telefon hívást ne lehetett volna megereszteni! Mas a helyzet súlyos balesetnél! De akkor is számíthatna rám a párom! Ez én vagyok! Elnézést kérek azoktól, akikkel szembe ment a véleményem én ezt igy gondolom!
2017. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ez nem volt megcsalás, viszont elég erős nyomulás, volt a srác részéről. A reakcióid normálisak voltak, nyilván nem számítottál rá, hogy mi fog történni, gondolom a sérüléseden járt az eszed. Arról sem tehetsz, hogy bejössz neki, DE szerintem számolnod érdemes azzal, hogy a barátnőd bátyja nyomulni fog továbbra is. Számomra visszatetsző, hogy egy ilyen viszonylag nehéz helyzetben, tolakodik, próbálkozik nálad, elég nagy léptekkel. Az jó, hogy beszélsz róla, lehet, a környezetedben lévő csajoktól érdemes lenne érdeklődni, hogy velük is ilyen-e srác? Egyébként elég jól hazudozik a "báttyuska"...


A barátod meg összetehetné a kezét, hogy, mint partner tekintesz rá, és próbálod vele megbeszélni a necces helyzeteket.

2017. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Istenem milyen válaszolók vannak... 12-es mi az, "hogy ne csókolgassa a párod lábát más" a sztoriban le volt írva

a szitu, a csóka visszaélt a helyzettel. Ha veled történt volna meg az eset akkor a jól leoltottad volna a csajodat mi? A "zaklatónál" már nem reklamáltál volna igaz? Mindig a csajok a hibásak!

2017. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nagyon lehorzsoltam amugy a labamat azota voltam korhazban es kaptam szurit..es kenocsot is irtak fel, mert teljesen bevan gennyesedve es nagyon sebes meg eget, faj. Kb akkora nagysagu mint az oklom. Nekem eszembe nem jutott ezert hivni a baratomat :( dolgozott amugy este hetig szokott ez meg delutan tortent valamikor. Nem akartam a baratomat ezert zavarni a munkahelyen.

Igen kedves volt mindig a baratnom testvere velem, de nem nyomult eddig. A tenyer puszin is meglepodtem mondtam neki,hogy ne csinaljon ilyet tobbet amikor a terdemet puszilta meg a sebem mellett akkor viszont mar nagyon megijedtem. En nem akartam biztatni, vagy provokalni. Nem tortent koztunk ezenkivul semmi, de a baratom nem bizik bennem :(

2017. jún. 9. 12:01
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a barátod magában sem bízik.
2017. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Lehet a fiúkkal barátkozni, mert nem mindenki ilyen. Ugyanakkor, vannak olyan hapsik, akik azt hogy elfogadod tőlük az ajándékot, akkor azt úgy értelmezik, hogy ja, hát akkor már ezért nekem jár valami, és adandó alkalommal el is próbálják venni, mint ahogy itt is valami ilyesmi történhetett. Szóval ilyen általános apró ajándékok, mögött azért sokszor megy a háttérben a számla kiállítása, meg a számolgatás, hogy mennyit is adtam a másiknak? Most párkapcsolati témákon kívül nekem is voltak ilyen, haverjaim. Hogy iszol egy kólá,t meghívlak? Mondom neki kösz nem, erre "most megakarsz sérteni"? Erre elfogadom. Legközelebb meg bármin felhántorgatja, hogy akkor persze jó voltam neked amikor kólára hívtalak meg, most meg nem akarsz kölcsönadni, ilyen nevetséges 100 ezer forintot...
2017. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
Barátnőd egy szrkeverő ribizlit akar csinálni belőled! Simán tudta,hogy a bátyja meg akar cuccolni és asszisztált hozzá! Amikor elment a pasijához haza kellett volna vinnie de mondjuk eleve esés után haza kellett volna vinnie. Barátkozás az nem láb izgatás ..
2017. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Semmi rosszat nem csináltál, de tényleg. A barátodtól viszont ne próbálj bocsánatot kérni és többet magyarázkodni. Ő aggresszív hülye, nem te...
2017. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Semmi közöd az ügyhöz.A barátnõd tesója "talán"babusgatni akart és kész!
2017. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!