Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek igazam van? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van? Hogy vegyem rá a haveromat, hogy dobja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
A barátomnak a barátnője elment modellnek. 21 éves, most nyáron kezd Milánóban. Letudja a vizsgaidőszakát, aztán repül. Mondtam a barátomnak, ne maradjon vele, pucéran fogják fotózni, szexelni kell a karrierért, és egyébként is ott ahol ott lesz a sok csávó aki orrba-szájba csapja neki a szelet, 1000% hogy megcsalja. Amúgy a haverom sem nézi jó szemmel ezt a modellkedést, de nem akar szakítani. A csaj persze állítja hogy sosem csalná meg, meg hogy, és ez legröhejesebb, nem jönnek be neki a modell srácok. Meg persze nyomja a szövegeit hogy ez a szakma nem olyan, vagy végtelenül naiv, vagy hazug. Különben is, még a saját városában is folyton eltéved, mihez fog kezdeni Milánóban? Meg Londonban, ha oda is megy? Ott ráadásul még robbantgatnak is.
2017. jún. 12. 01:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és ráadásul rohadt vékony a lány de még így is fogynia kellett, hogy megfeleljen. Nem értem ezt az ipart. Nagyon sovány lány, és túl nagy a feneke??? Hihetetlen. Azt hittem már kezdjük elhagyni ezt a hülyeséget.
2017. jún. 12. 01:02
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
A kérdése egy része jó nagy hülyeség, de az tény, hogy ennek a kapcsolatnak annyi.
2017. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ó édes Istenem! 😎
2017. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bővebben...
2017. jún. 12. 01:20
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd rá, ezt neki kell megtapasztalnia. Ha beüt a dolog, legyél mellette és igyatok együtt. Amúgy megnézném a csajt, mennyire vékony?
2017. jún. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmutatni. Nagyon.
2017. jún. 12. 02:05
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem ez a lényeg. Az inkább, hogy jobb lenne ha nem áskálódnál szerintem. :)


Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy dobja a modell barátnőjét? - el sem hiszem hogy magyar gyerek írta a fenti sort...


Mondd, nem vagy te kicsit irigy, azért akarsz mindenáron bekavarni nekik?

2017. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

én is modellkedtem, és Milánóban is a gyerekeim születése előtt.

ez 3 évvel ezelőtt volt.

jobb, ha tőlem tudod, h. ma már komoly ügynökségeknél, és a milánóiakat mindenképp ide számítja a szakma, NINCS szereposztó divány és nincs tesztelés.


nagyon komoly szerződések vannak, amik védik a modellek integritását, női, emberi jogait, és ha vki. zakltná őket, komoly következménye lenne.


véleményem szerint téged a sárga irigység kínoz, h. a haverodnak van egy gyönyörű és sikeres, a nemzetközi hírnév felé tartó modell szerelme, és ezt nem tudod megemészteni.


vagy azért, mert a csaj neked is tetszik, vagy mert nincs senkid, esetleg mindkettő.


nagyon rosszindulatú, amit csinálsz, és szexista hozzáállás.


az én volt kolléganőim többsége vagy szingli volt, vagy komoly kapcsolatban élt, nyelveket beszélő, intelligens lányok voltak, akiknek volt tartásuk meg értékrendjük.


ma már másképp zajlanak a dolgok a modellvilágban, szakszervezetünk van, jogászaink, ügynökünk, sajtókapcsolataink.


vigyáznak ránk, vigyázunk magunkra.

2017. jún. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

Az előző válaszoló megmondta, hogy becsszóra nincs az ügynökségeknél semmi szex (aham, persze, meg csillámpóni...).


De nem is ettől kell tartania a kérdező haverjának, hanem hogy a csaj bekerül egy tök új és csillogó közegbe: Milánó, divat, gazdag pasik, modell fiúk, pörgés, új élet, stb.


Valami nagyon furcsa helyzetnek kell előállnia, h a csajt ne varrják le. Most őszintén: nemet fog mondani a gazdag, jóképű, olasz Giovnninak?


De kérdező! Ehhez nem kell rávenni a haverodat semmire! Ha megtörténik, megtörténik. Nem kell kidobni a csajt, valószínű lelép magától is.

2017. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Valami hatalmas gyökér vagy! Semmi közöd a haverod szerelmi életéhez, se ahoz, hogy kivel kefél, és nem is te fogod eldönteni, hogy kivel dughat és kivel nem.

Mégis, te ki a faxomnak képzeled magad, hogy ebbe beleszólsz?!

Az ágy mellett is ott dirigálsz, hogy milyen pózban, milyen ütemben, vagy azt azért egyedül is eldöntheti a haverod?


Gondolom te ilyen "lányhaver" vagy, aki alig várja, hogy kiutálja a modell csajt, és ő pöröghessen a haver faxán. Persze csupa jóindulatból...

2017. jún. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!