Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek igazam van? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van? Hogy vegyem rá a haveromat, hogy dobja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
A barátomnak a barátnője elment modellnek. 21 éves, most nyáron kezd Milánóban. Letudja a vizsgaidőszakát, aztán repül. Mondtam a barátomnak, ne maradjon vele, pucéran fogják fotózni, szexelni kell a karrierért, és egyébként is ott ahol ott lesz a sok csávó aki orrba-szájba csapja neki a szelet, 1000% hogy megcsalja. Amúgy a haverom sem nézi jó szemmel ezt a modellkedést, de nem akar szakítani. A csaj persze állítja hogy sosem csalná meg, meg hogy, és ez legröhejesebb, nem jönnek be neki a modell srácok. Meg persze nyomja a szövegeit hogy ez a szakma nem olyan, vagy végtelenül naiv, vagy hazug. Különben is, még a saját városában is folyton eltéved, mihez fog kezdeni Milánóban? Meg Londonban, ha oda is megy? Ott ráadásul még robbantgatnak is.
2017. jún. 12. 01:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk férfi vagyok, hetero, nem hajtok a barátomra. Am elég nagy egyet nem értés van. Egyik része aláírja hogy meg lesz csalva, el lesz hagyva, másik meg cáfolni próbál...
2017. jún. 12. 13:15
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, mi a szar közöd van ehhez az egészhez??


honnan veszed a bátorságot, az alapot ahhoz, h. belepofázz más magánéletébe, és felbújtsd a szakításra??


iszonyú ostoba is vagy, egyáltalán nem ismered a divatszakmát, fogalmas sincs, milyen szerződések vannak, mik a modellek jogai stb.


(nekem van, én dolgoztam 12 évig modellként, és Milánóban is)


az irigység, a rosszindulat süt a soraidból.


1. irigyled a havert, mert ilyen jó nője van, neked nincs, vagy nem ilyen szép


2. titokban bele vagy zúgva a haverod modell barátnőjébe


3. látens homoerotikus vonzalmad van a haverod iránt


4. egyszerűen ostoba, rosszindulatú ember vagy, igazi szarkavaró


ezek a tippjeim a motivációd felől.

2017. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!