Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 éves kapcsolat után milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves kapcsolat után milyen okai lehetnek annak, ha a férfi nem ír, nem hív, nem jelentkezik semmilyen formában?

Figyelt kérdés
Nem akadálymentes a kapcsolat, sok a nehézség, de nagyon nagy a szerelem. Volt párszor szakítás, korrekt módon, de mindig visszatért hozzám. Teljesen ki vagyok borulva. Kérlek titeket, ne írjatok cinikus válaszokat, segítsetek nekem! Hogy teheti meg ezt valaki 5 év után? Sosem voltam kullancs, tapadós. Sőt ha szakított velem, megértettem, és sose én léptem. Mit tegyek? És főleg, mi lehet az ok? Ha el akar hagyni, miért nem mondja meg?
2017. jan. 5. 11:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Nem vagyunk már tinik, én 32 éves vagyok, ő 27. Az 5 év korkülönbség sosem érződött.
2017. jan. 5. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, majd ugyanugy visszakuszik mint eddig, amikor mar hianyzott neki a labtorloje... csak most mar valoszinuleg szora sem meltat. 32 evesen, ne itt tarts.
2017. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 3 napja vagy 3 hete nem jelentkezik, ez kimaradt a sztoriból.

Mellesleg 32 évesen tényleg lehetne annyi esze az embernek, hogy nem marad egy olyan emberrel, akivel ennyi a nehézség és oda-vissza ugrálás. Az teljesen mindegy, hogy nagy a szerelem, ezt félre lehet tenni, azért van az embernek agya, hogy azzal gondolkozzon.

2017. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, 32 évesen itt tartasz, hogy mindig visszaengeded? Gondolom kicsit kiéli magát szingliként, aztán visszamegy hozzád, úgyis visszafogadod. Legyen már önbecsülésed....
2017. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mindig ő szakított és te mindig visszafogadtad. Szerintem ez már csak a te részedről szerelem, ő már unja és még arra sem méltat, hogy korrekten szakítson. Ha még lenne benne szeretet irántad, nem hagyná, hogy szenvedj.
2017. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!