Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnál akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál akkor, ha kiderülne, hogy a férjed 2-3 szeretői viszonyban van egy 18 (most már 21) éves diáklánnyal?

Figyelt kérdés
A nő 50 éves, a férfi 52.
2017. jún. 22. 18:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
Bántana és fájna, de nem feltétlenül dobnám ki azonnal. Magamba néznék, hogy miért vagy hogyan jutottunk idáig. Mindenképpen tudni akarnám az okát. Hagynám, hogy kifejtse és érdekelne, hogy hogyan képzeli el a jövőt. Ha menni akar, hát menjen, ha maradni akar indokolja meg miért és hogy mit tesz annak érdekében hogy nekem megérje vele maradni, de éljen a tudattal, hogy ezentúl ha találkozom egy olyan férfival akit megkívánok, akkor élni fogok a lehetőséggel. Ha ezt így el tudja fogadni, akkor rendben van.Az biztos, hogy megalázva és megbánta érezném magam, és sok idejébe tellne mire újra épülne a bizalom, de valamikor mi esküt tettünk egymásnak, hogy jóban rosszban együtt leszünk. Oké, eljárt dugni a lányhoz, de mégis minden este mellettem aludt el, a háza fele az én nevem van, a gyerekeinket becsülettel nevelte/neveli és jó életet biztosított, nem hagyott el minket a másik nőért. Egy 20+ éve tartó házasságot nem biztos hogy felrúgnék ilyen esetben. Természetesen nincs 20+ éve tartó házasságom, de tisztában vagyok azzal, hogy olykor mindenki követ el hibát.
2017. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

12. Igen, azt fogadtàtok meg, hogy jóban rosszban együtt, viszont azt is, hogy hűségesek lesztek egymàshoz. Aki hűtlen, az szegi meg ezt az esküt. Èn pl ezért nem bocsàtanék meg se egy se 10 se 20 se 20+ év utàn. Nem lenne gyomrom hozzàérni sem.

Persze mindenkinek màs szinten vannak igényei a pàrjàt illetően. Ez rendben van. Magànügy. 7. Voltam.

2017. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Mi most 10 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok. Ha ez megtörténne, megmondanám, hogy részemről ezzel vége a házasságunknak és mivel az én lakásomban élünk, azonnal költözzön el. Az sem érdekelne, ha a híd alatt kell aludnia. Másnap elkezdenék intézkedni a válás ügyében. Mivel gyereket egyikünk sem akart soha, (ezáltal nincs , és nem is lesz) az a veszély sem fenyeget, hogy kényszerűségből tartanom kell vele a kapcsolatot válás után is. Ismerem magam, ha ennél régebb óta lennénk együtt, akkor is ezt tenném. Nálam a megcsalásra nincs bocsánat, semmilyen magyarázat, kifogás nem érdekel. Az 1 éjszakás kaland is ide tartozik. Én azt gondolom, hogy a megcsalás soha nem megoldás semmire. Ha gondja van nyissa ki a száját, beszéljük meg, oldjuk meg együtt. Ha már nem szeret, nem akar velem lenni, mondja el és békésen lezárjuk a dolgot stb stb. Ha viszont megcsalt, az nálam azt jelenti, hogy nem szeret engem és nem is tisztel. Innentől vége. Nincs az az isten, hogy ilyen emberben újra megbízzak. Nálam a megcsalás nem egy szimpla hiba. Árulás a legjavából! És én ezt nem viselem el senkitől.
2017. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező és te hányszor csókolod, öleled a férjedet, milyen sűrűn van még szex? (tuti nem gyakran...)

De én a helyedben élnék tovább és keresnék egy férfi szeretőt és akkor a család sem megy szét...40F

2017. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14.: az, hogy a feleségétől nem kapja meg, amire szüksége van, nem indok a megcsalásra. Ilyen esetben tisztességgel el kell válni, nem más puncit keresni házason
2017. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Utolsó elolvastad a 9-es válaszát a kérdezőnek:

"Akik azt írják, hogy kivágnák, azoknak mind övék a ház/lakás és benne lakik a férjük?" +hozzátenném, hogy van 2-3 gyereked?

2017. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

14#

Ahhoz képest, hogy 40 vagy, jó hülye.

Mondjuk az életkor nem garancia az észre is. Igaz.

2017. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

33éves korom alatt én is azt gondoltam minden ember hülye aki szertőt tart vagy megcsal. De idősebb lettem és rájöttem ez butság ahogy láttam a világot. Volt egy exem aki minden pasiját szana szét csalta, illetve rájöttem nem lehet lecserélni a párunkat mindig csak mert 3-4 év után már hanyagolják a másikat. De majd te is rájössz ha idős leszel és családod lesz és már csak a gyereked okoz örömet, mert a párodtól már nem kapsz semmit, de imádsz velük élni egyébként akkor hogy oldod meg?

Masztizol egy életen keresztül vagy aszexuális leszel?

Vagy családot alapítasz 3x és mindig szétrobbantod őket?

Lehet hülye vagyok de a párkapcsolat lényege az lenne, hogy imádom a másikat de biztos bennem van a hiba.

Más nők meg olyan férfivel élnek aki veri őket, meg mindig részeg. Szóval én vagyok a szemét mert szeretni próbálok, de mindenhol falakba ütközöm... 40F

2017. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18. Tudod egy kapcsolat, legyen az élettàrsi vagy hàzassàg, csak annyi amennyit beletesznek az emberek , se több, se kevesebb. Ha 3-4 év utàn màr elhanyagoljàk egymàst, vagy bàrmikor eljutnak erre a szintre, akkor meg is érdemlik a boldogtalan sorsukat.

Ha nem tesztek érte, ne vàrjatok csodàt, hogy majd megoldódik magàtól.

Nem kell minden jöttmenttel összeàllni és gyereket potyogtatni ide is oda is. Olyan tàrsat kell vàlasztani akivel annyira passszoltok egymàshoz, hogy csak aprósàgokban kell kompromisszumot kötni, önmagunk feladàsa nélkül. Ehhez persze kell önismeret is, hogy tisztàban légy vele milyen jellegű kapcsolatra (monogàm vagy nyitott) van igényed, és milyen tàrsat akarsz magadnak, akivel az egész életedet boldogan le tudod élni, és nem kell màs mert ő a minden! Ehhez persze az is kell, hogy a vàlasztottad is hasonlóan hatàrozott legyen kit és mit akar.

Nehézségek minden kapcsolatban előfordulnak. A kérdés az, hogy tudod e felnőtt emberként kezelni, vagy elmenekülsz adott esetben egy màsik ember karjaiba. Mintha az bàrmit is megoldana... Csak a pàrod porig alàzàsàra való màsra nem, és gerinctelenségről ad tanúbizonysàgot. Egy rossz , terhes kapcsolat a gyerekeknek sem jó sem felnőni, sem követendő példànak.

2017. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Elvalnek azonnal, ha kozos a lakas akkor eladnank es megfeleznenk vagy kifizetnem a reszet es menjen isten hirevel a diaklanykahoz. Valas utan mar azzal kefel, akivel akar, de hogy nem az en tiszta es gondos otthonombol fog kalandokra indulni, az biztos. Mar csak azert sem sajnalnam a ferjemet, mert egy 2-3 eves szeretoi viszony fenntartasa tudatos es megfontolt atvagasom, becsapasom, teli hazugsaggal, titkolozassal es kepmutatassal a reszerol. Ez nem "botlas", tudnia kell, hogy mit vallal es mit kockaztat.
2017. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!