Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek volt ilyen, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt ilyen, ti hogyan dolgoztátok fel a megcsalást és a szakítást (ő szakított velem)? Őrülten szerettem férfiként.31 F.

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyj magadnak időt, mert időbe telik elfogadni, hogy vége. Ez viszont elkerülhetetlen. Az élet ettől nem áll meg. Próbáld olyan dolgokkal tölteni az idődet, amit élvezel. Esetleg kezdj bele valami újba. Mindegy mi, csak kössön le. Aztán ha már nem merülsz el annyira a nosztalgiában és búslakodásban, akkor kezdj el új nőkkel ismerkedni. Most nyilván azt gondolod, hogy a volt párod valami egyedi és megismételhetetlen csodája a teremtésnek, de mindannyiunkra jut párezer nagyon hasonló ember még a Földön.
2017. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fish1 ***** válasza:
Elkezdtem gondolkodni azon is, hogy mik voltak a negatív dolgok a kapcsolatban, nem csak a szép emlékeken sírtam. Azon is gondolkodtam, hogy mi vezetett idáig, miben hibáztam én és miben a másik fél. Mert egy kapcsolat tönkremenetele mindig két embertől függ, sosem csak az egyik a hibás. Aztán levontam a következtetéseket, hogy legközelebb mit kellene másképp csinálnom.
2017. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ki csalt?
2017. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva 5 hetem volt, aludni nem bírtam, szorított a mellkasom, a hibákat kerestem magamban. Nyugtatókon éltem, ittam pedig nem szoktam. Szóval durva volt.

Írtam neki email-t hogy mégis magyarázza már meg ezt az egészet. Olyan válasz jött, hogy ha ettem volna egy tányér betűlevest, jobb indokokat sz@rtam volna. Akkor azt mondtam, na állj. Egy ilyen miatt nem fogok megdögleni. Fel fogok állni a padlóról, és változtatok az életemen. Beadtam az átjelentkezésemet is, egy jobb állásra, nem szedek nyugtatót, újra erős vagyok. Ehhez pont az az email kellett amit küldött. De mindenki máshogy dolgozza fel, erre nincs szabály. 37/F

2017. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én a mai napig nem tudtam megemészteni, hogy megcsalt a 9 évvel fiatalabb barátnőm. Nem érdemeltem ezt meg. Nem volt meg a kémia köztünk, a szex sem volt a legjobb. Nagyon fáj a mai napig és hiányzik is. Vannak jobb és rosszabb napok. Most 3 napja már kezdek megint depressziós lenni. Ezért tettem fel a kérdést. Itt a nyár, tavaly augusztusban ismerkedtünk meg, elsőre beleszerettem. Nekem ő volt az igazi, úgy éreztem. Soha senkinél nem éreztem ezt, pedig volt több kapcsolatom. Ezért is fáj ennyire még most is, hogy elhagytak. Nehéz úgy pozitívnak lenni, hogy az ember nem túl szociális emberke, 1-2 barátom van, távol élnek. Egyedül lakom albérletben. Heti 2-3 kondi a munka mellett, ez az ami kikapcsol, de ez kevés.
2017. jún. 23. 21:03
 6/9 Fish1 ***** válasza:

Ha a szexben már az elejétől fogva nem passzoltatok teljesen, akkor szerintem mégse ő volt az igazi...

Találsz majd olyat, akivel minden jó lesz.

2017. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, megcsalt, nem működött, végelett, most mégis mit bánkódsz egy ilyen nő után? Örülj hogy vége, és szabad vagy ezáltal befogadó egy olyan kapcsolatra ahol nem csalnak meg,nem szúrnak hátba, ahol mindketten jól érzitek magatokat.

Én is ilyen "antiszoc" vagyok, de mikor megtudtam hogy megcsalt én dobtam őt! Pedig mi házasok voltunk és gyerek is van. Az ilyen nem társ a szememben többé, oda a bizalom, azt csak egyszer lehet eljátszani.


Jól írták mindenkinél más és más a gyászolási folyamat.

Nálam az vált be hogy új barátokat szereztem, rengeteg új hobbim lett, főleg sport témában, olyan dolgokat csináltam amiket mindig is akartam, illetve olyanokat is amiket sosem tudtam volna azelőtt elképzelni, pénzt nem sajnáltam egyikbe sem beleölni, kellett a lelkemnek, és az minden pénzt megért hogy rendben legyen.

Nincs senkim most sem, pedig ez már lassan 2 éve, de többnyire megvagyok. Szép az élet, nyugodtság van, nincs hiszti, várok a nagy Ő-re. Nem kell bedepizni azért mert egyedül vagy! Szerezz te is új barátokat, akár egy új hobbival kapcsolatosan!

2017. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezt a választ már másoknak is küldtem akik hasonló kérdést tettek fel.Hát sokan és sok félét írtak már neked, amiben sok igazság volt és sok dolog félre vezető is lehet számodra. A lényeg, hogy ezt a helyzetet magadnak kell megoldani és nem másokra halgatva, hanem úgy, hogy te ismered a helyzetedet a legjobban és te vagy benne ebben a szituációban. Bárhogyan is kezeled a helyzetedet az mindég a te javadat szolgálja, mert a te életedről van szó és te ismered legjobban a szituációdat.Az biztos, ha megtette egysze meg fogja még egyszer, többször tenni,hogy miért tette meg hát ki tudja, de ez is csak akkor derülne ki ha őszinte lenne veled, de hogyan tudjál hinni neki, hogy őszinte, ha már megcsalt. 22-es csapdája. Én is hasonló hülyén hűséges tipus vagyok és 11év után váltam el,megcsalt egy nálam 25 évvel idősebb palival,gondolhatod nem szerelem miatt.Köd volt a szemem előtt és nem voltam képes szembe nézni azzal, hogy egy kapcsolat két emberen múlik,én is hibás voltam, így utólag végig gondolva, pedig ő csalt meg egyszer, majd sorozatosan. A rosszabb, hogy van egy közös gyerekünk, aki azóta már felnőtt férfi és sajnos elitélí az anyját, pedig én nem tanítottam soha reá. Nem untatlak a részletekkel, de azóta már van másik kapcsolatom, egy aranyos szerető, őszinte, odaadó feleségem és tündéri három gyerekkel az első tündéri gyerekem mellett.Hát hogy lásd, nem reménytelen a helyzeted csak kicsit kellemetlen jelenleg. Egy megcsalást után szerintem nem érdemes sokat töprengeni és gondolkodni, jobb elengedni minél hamarabb a dolgot, mert csak te szenveded meg. És még egy gondolat, nem érdemes sokat időzni egy probléma felett, mert bármit tudsz pótolni mással, pénzt, autót, asztalt, társat adott esetben, egyet nem az időt, ami vészesen telik. Sok sikert és kitartást az életben. Üdv. F52
2017. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én belenyomorodtam...próbálj nem ragacsként minden szalmaszálba belekapaszkodni.
2017. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!