Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy dolgoztátok fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgoztátok fel, hogy megcsalt/megcsal a férjetek?

Figyelt kérdés
Hogyan léptek túl rajta? Nem a vásárlás meg másik pasi opció érdekel. Olyan írjon, aki ezen átesett és le is zárta az ügyet. Válással, nem visszafogadással. Hogy lehet ebből felállni?
2017. máj. 16. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én amúgy férfi vagyok és nem csalom a feleségem és nem is fogom de erre csak egy megoldás van a válás, mert szerintem ez a másik fél totális megalázása amire semmilyen!!! mentség nincs.
2017. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első megoldásként javasolnék egy olcsóbb, de mégis önbizalomnövelő tevékenységet csoportban, pl. akármilyen csoportos sport vagy pl. salsa tánctanfolyam vagy pl. pár alkalom masszázs (akár egy jó férfi is lehet a masszőr, nem kell éppen rámenős legyen). Ezek segítenek egy kicsit abban, hogy pozitívabb legyél, ezután gondolkodhatsz a konkrét megoldásokon is.
2017. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A megcsalás segített annyiban, hogy kiszerettem belőle. Egyszerűen nem tudok szeretni egy olyan undorító alakot, aki hazudik, átver, megcsal. Nem az, akinek hittem, így akit szerettem, nem létezik, mert csak annak mutatta magát. Amint kiderült, ki valójában, szélnek eresztettem.
2017. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ha válni akarsz válj. nem értem mire vagy kíváncsi.
2017. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg időbe telt. Igazából semmi különös változás nem történt az életemben.

Lehet, hogy a gyerekek segítettek viszonylag hamarabb túltenni magamat a dolgon.

2017. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez oké, rendben. Válok, persze. De hogy lépjek túl rajta? Az önbecsülésem egyébként megvan, munkahelyemen elismernek, szeretnek. 3 gyerekünk van, velünk sem mondtam csődöt. De 50 leszek, 29 év házasság 31 év ismeretség után nem tudom mit kezdjek magammal. A nő idősebb tőlem, a csaladja se tartja a kapcsolatot vele. És úgy tűnik, a férjem és ő alig várja h lelépjek. Ezt nem tudom feldolgozni. Egy lepusztult mindenki nője. Képtelen vagyok ezt elfogadni, h ők boldogan élnek együtt én meg egyedül megzakkanok. Egy ilyen miatt eldob mindenünket. Nem sirom vissza nem fogadom vissza, de az önérzetem a magánélet emben sehol sincs.
2017. máj. 17. 08:46
 7/9 A kérdező kommentje:
4/6 Nem az a kérdés, hogy válok-e vagy sem. Válok, ez egyértelmű. A kérdés, h az önbizalmamat hogy állítsam helyre, úgy, hogy látom őket együtt boldogan élni, mert nem messze laknak. Én meg rohadtul egyedül maradtam. Előbb írtam, h egyébként nincs személyiségzavarom, elismernek a munkámban, de nehéz megállás nélkül a nagyon erős, felszabadult nőt mutatnom. Hazajövök, és magamba zuhanok, és csak a sírás, az önmarcangolás, h miért??? Nem akarok inni, cigizni, gyógyszert szedni, mert nincs ilyen gondom, szerintem, de nem bírom. Kezdek depressziós lenni, és ebből nem tudok felállni. Miért nem mondta ezt eddig nekem, h nem boldog velem? miért kellett más? Egy ilyen. És ezzel nem bántom, de egy alkesz, egy lepusztult, egy látványosan elhasznált, és tőlem idősebb is, k... Mert sok férfi volt az életében. Nekem a férjem az első volt, maradt is azóta is. Ezt kaptam érte. Ezért nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel.
2017. máj. 17. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen onbizalomrol beszelsz? miert kellene hogy barmi is csokkentse az onbizalmad, ott van 3 gyerek az adhat epp eleg onbizalmat, probalj meg ismerkedni, 50 ev meg nem a vilag
2017. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo,nagyon sajnom,tudom mit erzel.

Hasonlo koru vagyok,mi is 30 eves hazasok...

A ferjed ezek szerint menni akar a novel,nem maradni.Akkor vegul is nem te dontottel ugy,hogy elvalsz,csak nincs mas opcio.Nincs mit tenni,el kell fogadni,bar nagyon nehez lesz.

Ha szebbel jobbal csal meg se konnyu.

Bizz abban hogy, te jartal jol,es nem o,aki elment egy lotyoval.Majd megbanja.

2017. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!