Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik szépek, csinosak, kedvesek és okosak is, mégis megcsalták őket?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az olyan mindenben átlagos nőknek "jár", mint én?
2017. jún. 24. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sok olyan ember van itt férfi/nő egyaránt aki nem is tud róla, hogy csalták már meg őket.

Egyébként a legjobb nőre is rá lehet unni szerintem meg személyiségfüggő is, ki az aki megcsalja a párját és ki nem.

2017. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan arról nem tudok, hogy megcsaltak-e már, de volt rá példa, hogy bizony ez megcsalás.


Pl még 16 évesen első (1 hónapos) kapcsolatom úgy ért véget, hogy szakítás után másnap már egy másik csajjal volt együtt a srác.

Viszonylag sokszor volt ehhez hasonló eset.

2017. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi nem a megcsalt fél személyiségétől/tulajdonságaitól függ, hanem a megcsalóétól.
2017. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez bárkivel megeshet, ha nem jól választ.
2017. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2017. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, jelen! Ez tenyleg nem csak a kulson mulik, sot a belso es akapcsolat minosegetol es persze a parod szemelyisegetol.

"..Mutass egy jo not, en pedig tudok olyat mutatni aki mar unja.."

2017. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!