Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit megcsaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit megcsaltak es megis a parjaval maradt?

Figyelt kérdés
Ha igen miert?mi vitte ra hogy ezek utan megis vele maradjon?en csak kivancsisagbol kerdem!mert en biztos nem tudnam megboccsatani!

2014. jan. 16. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
"megboccsátani" én se tudnám....
2014. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sajtoreferens ***** válasza:
Akkor túl nagy az egód, hogy valaha jó kapcsolatod legyen, majd hazudni fog, nem gond.
2014. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlzottan szerelmes voltam, és megbocsátottam. Aztán sok újabb félrelépés követte.
2014. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Rengeteg ilyen van és rengetegen vannak itt is az oldalon akiknek gondja van ezzel és itt kérdezgetnek hogy mit csináljanak... én sem tudnám elviselni egy másodpercig sem... nem értem őket.
2014. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az en szamomra es kizart a megboccsajtas!csak van egy baratnom es annak egy baratnoje aki ferjnel van,van gyerekuk es a csaj 100%tudja hogy megcsalta a ferje sir mindennap is ugyanugy vele van!ezt nem ertem!
2014. jan. 16. 16:05
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok,sajna engem is töbszőr megcsalt 16éve élünk együtt 2 gyermekünk van és a fiam ballagásán buktak ki a dolgok,a rossz benne az hogy jól meg voltunk álmomban sem gondoltam volna róla ,olyan mintha nem is ismertem volna.Még a gyerekeim tanár nőjével is volt viszonya /korrepetálásra is oda vittem őket/ tudta,hogy nős nem bánta,elhitte,hogy csak egy házban lakunk.Én 34 a nő 32 éves volt a baj az,hogy 3évig volt viszonyuk és nem vettem észre,sose gyanakodtam/Bamba voltam/ ja és ezeket a sógornőm tárta elém mikor volt a ballagás csak ott kiderült a másik cica is ő 26éves az elején mindent tagadott de el jutodtunk odáig ,hogy rá jött azt szereti még a gyereket is elvitte,hogy fogja e szeretni aztán nekem is kellett menni,hogy nem haragszok rájuk minden rendben,mert őt szereti / nincs mit tenni ha szereti én elengedem/Összetőrtem teljesen nagyon szerettem,megaláztam magam egy ilyen ember előtt,a gyerekek is összeomlodtak és 1hét múlva haza jött azzal ,hogy nem tud élni nélkülem,gyenge voltam haza engedtem,de a mai napig sem tudok bízni benne,sokat változtam mert,ugye én voltam mindenben a rossz,ugyan már két éve történt de én még mindig örlöm magam és azt érzem mindig,hogy el kell mennem tőle akkor fogok felszabadulni lelkileg,sokkal töbre vágyok már én is.
2014. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem hiba volt visszafogadni!
2014. jan. 19. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!