Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy 5 éves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 5 éves kapcsolatom amiből született egy kislányom. A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát mint írtam van egy 5éves kapcsolatom amiből született kislányunk.

Januárban szakítottam vele,úgy éreztem nem vagyok vele boldog.. és mások véleménye miatt sikeresen szét mentünk. Ö el költötött anyjához békültvolna,de én tartottam magam, hogy nem nincs értelme kiderült hogy flörtölt más csajokkal az egyikkel le is feküdt állítása szerint csak egyszer az is azért, mert részeg volt.. idő közben megbeszéltük a dolgokat és bele mentem a békülésbe.. utánna derült ki, hogy le feküdt a csajjal.. a csaj szerint ő dobta ki, párom,szerint nem is jártak és ő nem válaszolt már üzeneteire egyébként is idősebb volt négy évvel nála és dagadt. Párom szerint nem jelentett semmit neki ez ki volt magábol fordulva ez váltotta ki,de akkor hogy irhatott olyan sms eket neki, hogy szereti meg életem stb...?


2017. jún. 25. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Éretlen kislány vagy.

Figy, ha szakítottatok, akkor hagyj csináljon már azt, amit akar, oké? Azzal d..g, akivel akar. Ha szakítottatok, már semmi közötök egymáshoz, nincs jogod őt számon kérni, hogy mit tett.


És tulajdonképpen miköze a ti szakításotoknak, hogy van egy gyereketek?

2017. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké de akkor hogy tud valakinek olyat irni hogy, szeretlek, életem ha nem igaz..
2017. jún. 25. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Január óta már majdnem eltelt fél év, azt hiszed, ennyi idő alatt nem tud kialakulni úgy egy kapcsolat, hogy abból szerelem legyen?


Egyébként pedig, miért frusztrál téged ez ennyire?

Most újra összejöttetek, miért nem azzal foglalkozol?

2017. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5 év nem kevés, lehet hogy csak rossz passzban volt, de lehet hogy új életet akart kezdeni, elvégre ki dobtad öt.

Mennyi időre ra, talált magának másik nőt, mert ha rövidesen akkor hamar túljutott rajtad és meg a kislány sem érdekelte. :(

Hány ilyen férfi van hogy csak az érdekli. :(

2017. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

..... "és mások véleménye miatt sikeresen szét mentünk."

Másokra hallgattál, miért nem a saját erzeseidet követted?

2017. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Január végén mentünk szét pontosan nm tudom azthiszem csaj le írása szerint február végétol márc eleéig, tehát két hét volt h beszélgettek volt egyszer ami.. csaj szeri t koptatta a párom mert hazudozott neki párom szerint sok volt ahogy rá akaszkodott ö nem is mondaná kapcsolatnak a csaj igen de ahogy bele mentem a békülésbe le tiltotta h ne,is,tudjak róla smst irtneki h ne mondja el mi volt köztük igy bukott meg párom benne marar a teloba az sms,ek
2017. jún. 25. 20:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi pedig április elejen közepen békültünk ki
2017. jún. 25. 20:28
 8/11 A kérdező kommentje:
De mint ki derült kavar egy másik lánnyal is amirol nm tudom mi lehetett csaj és párom szerint semmi.. aztán ki tudja a csaj tart tőlem és lehet azért nem mond semmit
2017. jún. 25. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Kavargat a csávó és te egy ilyenért vagy oda? Gratulálok!
2017. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

na, ezért nem kéne felmelegíteni a sz..ros langyos vizes kapcsolatot


őszintén, ennek a sz..rnak mi értelme van?


gratulálok, tökéletes mintát mutattok a gyereketeknek! két éretlen kisgyerek, de a gyereketekre meg tesztek nagy ívben, hogy ő hogy érzi át ezt az egész huzavonát.

2017. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!