Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Transszexuális nő lettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transszexuális nő lettem, de van egy kapcsolatom, és a párom nem tud róla. Lányok, hölgyek mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát férfi vagy aki nő szeretne lenni és van egy barátnőd aki nem tud róla?
2017. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Ténleg egyre több a kis hombár.
2017. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Háát, ez olyan katy vasz az egész,hogy felmerül bennem a kérdés, igaz-e? Lehet, hogy kamu az egész.


Először is mit jelent ez a transzexuális nővé válás? Férfiból nővé vagy nőből férfivá alakítottak? Olyan kamu szaga van.


Vagy én vagyok a hülye, nem jól tudok értelmezni? A kérdésed második része sem tiszta előttem: Mi az, hogy van kapcsolatod? Férfival van vagy nővel? Te meg férfi vagy vagy mi a jófene? A párod az a 3.személy? Ő férfi vagy nő?


Vagy a kapcsolatod a párod? Ajánlatos pontosan,értetően fogalmzni a kérdést és alul kiegészítést írni,mert hárman, ötféleképpen érthetik!


Szerény véleményem szerint meg kamu az egész!

2017. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hehe,rosszlányok? Mikor éel rá cica?
2017. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem inkább a párod véleményét kellene kikérned? - Kicsit jobban lefog esni az álla, mint az itt található random embereknek. Bár a véleményét szerintem nem fogod zsebre tenni.
2017. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*érsz


Amúgy nem értem a kérdést,a párod nem tud róla,hogy kapcsolata van veled ? :D

2017. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nem fair titokban tartani.
2017. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézesd meg vele a dán lány című filmet, majd a végén mutass rá Eddie Redmaynere és mondd meg neki, hogy "na cica, ez vagyok én".
2017. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Az új barátnő" is jó film. :)
2017. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!