Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan féltékeny típusú embert, aki minden nem vele töltött időről azt hiszi, hogy a párja megcsalja? Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
9. hsz vagyok, kíváncsi lennék, miért kell azt leszavazni, aki sajat tapasztalatot ír le, ami esetleg nem egyezik a többiek véleményével, de megmutatja, hogy nem csak egyfajta kimenetel létezik.
2017. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
9-11-es, valószínűleg más is tapasztalatból beszél. Mondjuk a lepontozást én se értem, de szerintem ne törődj vele. Azt nem írta a kérdező, hogy a párja tesz-e valamit az áldatlan állapot megszüntetésére. Te kezeltetted a bajodat, mert felismerted, hogy nem jó ez így. A kérdező esetében egyelőre úgy tűnik, hogy a kérdező szeretne segíteni a helyzeten, a párja meg eldagonyázik a féltékenységben. Engem mind a 2 féltékenykedő exem megcsalt. Láss csodát, amelyik folyton vádaskodott, arról kiderült, hogy rajtam kívül még 3 csajt hülyített. A másik "csak" nem akarta, hogy beszélgessek más fiúkkal. Ő az exével csalt. Ahogy olvasgatom, nem én vagyok az egyetlen, aki hasonlóan járt.
2017. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sztem nagy dolog hogy valaki önmaga ki tud jönni ebből. És ezt le is írja segítségül. Én inkább felpontozom aki így ír.


Másfelől én tapasztaltam hogy másban is így van, tehát hogy a saját negatív karakterét rávetíti a párjára bebizonyítva hogy azért csalja meg, mert ő is megcsalta vagy megakarta csalni. Ezzel magyarázatot keres a tettére. Így elhiteti magával ami még rosszabb másokkal is akár, hogy a párja egy ringgyó, míg nem, ő a csélcsáp csapodár.

2017. jún. 26. 18:05
 14/15 purple_lavender válasza:
100%

Van olyan, amikor valaki azért féltékeny, mert a párja ad rá okot. Persze el lehet hagyni ilyenkor, de valaki nagyon gyenge ehhez.

Ismertem olyat, aki csak egy bizonyos ember mellett volt ennyire féltékeny, teljesen behülyítette őt a pasi mindneféle sz-rsággal. Amikor kezdtek a dolgok kiderülni, mindig valamivel visszaédesgette a párját, aki teljesen belebolondult és magában se bízott már a végére.

Igen, ez az ember én vagyok...

Azért írtam le ezt, vállalva majd a lepontozást, hogy ilyen is van sajnos. Amikor egy bizonyos ember hozza ki ezt belőled és szépen lassan beleőrülsz.

2017. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es nem pontozlak le, mert tudom, hogy van ilyen, de azt nem tudom megérteni, hogy lehet valaki ilyen helyzetben túl gyenge kilépni? Szeretném megérteni, mert számomra nagyon idegen, én is voltam már borzasztóan szerelmes olyan emberbe, aki mellett csak tönkrementem volna, de én ezért ki is léptem. Nem mondom, hogy könnyű volt, de így is sokkal könnyebb, mint így ilyen formában élni.. Mi tart ilyenkor még mindig egy ilyen ember mellett, ha a kapcsolat alappillére nincs meg? Nem rosszindulatból kérdezem, remélem nem érted félre.
2017. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!