Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Hogy buktatok le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BethanyChurch kérdése:

Szeretők! Hogy buktatok le?

Figyelt kérdés
Nem éreztetek lelkiismerer furdalást ? Végűl, hoy alakult az életetek ?

2017. jún. 26. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Apámnak jött smse, láttam a telefont, mivel ilyenkor lezárva is megjelenik pár szö a telefonon, láttam, hogy olyasmi jött neki, hogy "szerelmem alig varom mar..." ennyit láttam a kijelzőn. Természetesen szóltam édesanyámnak.
2017. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
1# Jól tetted!
2017. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én először nem éreztem lelkifurdalást. Naiv kis liba voltam, teljesen elhittem, hogy ő a szegény, boldogtalan ember, akit csak bánt a neje, és szenved otthon már évek óta, még így, a nyitott házasságban is. Sajnáltam, és imádtam, mert ilyen érzékeny, nehéz életű, pedig milyen jó ember...

Aha, aztán hamar kiderült, mi is a valóság. Utólag már azt sem értem, hogy hihettem el. A felesége, akiről minden szava hazugság volt, tudta, mi a helyzet, mert előttem is minden lányt evvel etetett, és ő szegény már megszokta.

Végül úgy alakult, hogy én otthagytam, nagy nehezen leráztam, mert sokáig zaklatott, a felesége pedig elvált tőle. Próbáltam bocsánatot kérni tőle, mert nagyon bánom a történteket, de egyrészt nem fogadta el - amit megértek, másrészt tudom, hogy ő is tovább tudott lépni, és ennek örülök. Én is tovább léptem, most boldog vagyok. És óvatos.

2017. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!