Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőként hogyan buktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként hogyan buktatok le és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Pár sorban leírnátok a helyzetet? Komoly válaszokat várok!

2016. szept. 22. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hét éve történt, de még nem buktam le.
2016. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
feleségem a napokban bukott le 2 évig tartó románc után.
2016. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Miért kéne lebukni? Nem számolom, de 15-20 ilyen jellegű kapcsolatom volt. Soha nem volt egyik részről sem lebukás. Elég egy kicsit odafigyelni.
2016. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem már nagyon hamar, csak valamiért az istennek sem akarta észrevenni. De ez az ő dolguk volt, nem az enyém.
2016. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Megírnátok mi volt az a momentum amin kibukott a dolog?
2016. szept. 22. 09:26
 6/19 anonim ***** válasza:
A szeretőm SMS-t írt hajnal 6-kor, hogy hiányzom, és a feleségem tudta a telefonom kódját.
2016. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elég szerencsétlen eset, de tanúlságos mire kell figyelni!
2016. szept. 22. 09:31
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Hja... Azt hittem infarktust kapok amikor felkeltett és az arcomba tolta a telót hogy "ez mi?!".
2016. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem voltam szerető és nem volt szeretőm, így sosem buktam le. :) Ha nem csinálod nem buksz le! Nincs miért! :) Mennyivel jobb úgy élni nyugodtan, hogy azzal vagy akit szeretsz és őszintén megbeszélni mindent, nem kell titkolni semmit sem. Ha nem megy szakítani kell. :)

Szánalmas ez a kérdés! :)

2016. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Volt ilyen ket ev alatt egyszer sem buktam le, az egyik ismerosom viszont igen mert egy evekig tarto viszony utan felhivta a baratnom ferjet, es kitalalt ennek ellenere egyutt maradtak.


Egy haverom ugy bukott le h a felesege rajuk nyitott egy klub wecejeben mert latta h egyutt mennek be. Az ex ferjem ugy bukott le h latta ot egy novel csokolozni as a srac akinek a szereto kitalalt (ironikus). Szoval nagyon amatornek kell ahhoz lenni h valaki lebukjon, Persze ha a szereto kitalal azzal nem lehet mit csinalni, benne van a pakliban kalkulalt veszteseg.

2016. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!