Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megengedte a barátnőm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedte a barátnőm hogy megcsaljam, ti megtennétek hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég régóta együtt vagyunk, de még nem vagyunk annyira idősek (ő 32, én 33). Jó a kapcsolatunk,de néha persze unalmas már ennyi idő után. A szexuális életünk rendszeres, nem szenvedek úgymond hiányt. Csak hát sokat gondolok a fiatalabb lányokra, izgatnak szexuálisan, kellene egy kis változatosság és ezt a barátnőm is látja rajtam, illetve beszéltünk is róla. Végül azt mondta hogy nem akar nekem rosszat, nem akarja hogy miatta boldogtalan legyek így tegyem meg ha annyira fontos nekem. De sírva mondta ezt és nagyon maga alatt van. Most nem tudom mit tegyek.

2016. jún. 10. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Ne tedd meg,inkább javítsatok nem szerepjátékkal a,vagy segédeszközzel a szexen, a barátnőddel.

Megteszed, és állandó feszültség forrás lesz köztetek.

2016. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg tarts önvizsgálatot és gondold át kell e neked annyira egy fiatal csaj, hogy ezzel bántsd a párod. A párodnak láthatóan rossz lenne. Neked is lenne annyira rossz ? Ezeket azért gondold át, aztán beszélj vele.
2016. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

"De sírva mondta ezt és nagyon maga alatt van", és te nem tudod, mit tegyél?????!!!! Segítek: ásd el magad!

Amúgy meg a barátnőd megmondta: ha neked tényleg ennyire kib..szottul fontos az új punci, fontosabb, mint az ő érzései, akkor hajrá, tedd meg!

Eszem megáll...

2016. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Utána meg ne csodálkozz ha szakít veled..Most komolyan megcsalnád akit szeretsz? Mert ezek szerint megse szereted annyira ha ezen jár az eszed..Inkabb szakíts ha nem működik de ne csald meg!!
2016. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 opened paradise ***** válasza:
86%

Nem. Akkor minek lennék vele. Nem aláznám meg így.


Amúgy egyből az ugrana be,hogy okkal van ez az engedély...

2016. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Ez igazából kemény dió! A társad már érzelmileg szerintem így is is sérült. (hiszen ki szeret azzal szembesülni, hogy nem elég vonzó a párjának? - tetejében nem is ő tehet róla)


Ezt azért ajánlotta fel, mert szeret, de már a lehetőség is fájdalmas neki, ezért sírva mondta. Most képzeld el ha megteszed, akkor a Duna meg is fog áradni, Június közepére! (és így előre is köszi, mert a fenének sem hiányzott egy újabb árvíz, meg zsákpakolás!)


Szóval én azt mondom, hogy itt nem az a kérdés, hogy megcsald ne csald meg. Hanem az, hogy mennyire tiszteled és szereted a párod? A vágyaid, vagy a barátnőd?


Nekem eddig az jött le, hogy igazából annyira nem szereted a barátnődet, hogy el is kötelezd mellette magad. Ez egy ideig szép, de a sírig nem tart ki. Szerintem neked az kéne, hogy dugj pár évig mindent ami igent mond és lyuk van rajta, mert nem bírsz a véreddel. És innentől ha hűséges leszel a barátnődhöz azon fogsz kattogni, hogy neked harmatos punci kell, ha megcsalod, akkor pedig azért megy tönkre minden.


Neked biztos nem a barátnőd az a nő aki mellett meg kell öregedj. Sajnálom.

2016. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De szeretem a barátnőmet és pont hogy vele képzelem el az életem. Kapcsolatra nem kéne semmilyen fiatal csaj és szexre sem kell állandóra. Jó a barátnőmmel a szex és ugyan úgy kívánom őt is mind eddig, ezzel nincsen baj. De alapból nem arra van kódolva a férfi hogy csak egy valakivel legyen, nem olyan könnyű felülírni az ösztönöket. Sztem azért érthető a dilemma, most vagyok még fiatal, egyszer élünk, persze hogy igyekszik az ember úgy csinálni hogy megkapjon mindent amit szeretne, ez teljesen természetes. Nem akarok rosszat a barátnőmnek de ha annyira elviselhetetlen lenne neki a dolog akkor talán nem kellett volna azt mondania hogy tegyem meg, mert így mégis csak hagyott nekem egy kiskaput.
2016. jún. 10. 19:43
 8/17 opened paradise ***** válasza:
89%
Az egy dolog,ha ezt akarod,de ne legyen már az ő hibája...
2016. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Vannak dolgok amiket nem beszél meg az ember a barátnőjével.

Na ez is az.

Láthattad rajta az eredményét!

Sírva ajánlotta fel,és ezek után még lenne gyomrod megcsalni?Mert "megengedte".

Ez igen!

Más a helyzet ahol mindkét fél így gondolkodik a kapcsolatuk megtartása érdekében és nyitott házasságban élnek vagy swingereznek.

2016. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Szánalmas vagy.... Sajnálom a párod, hogy végső elkeseredésében ilyet mondott. De azt vett számításba hogy lehet mégis kidob ha megteszed, soha nem lehet tudni, hogy reagál. Így is megéri neked? Hogy tudsz tükörbe nézni?
2016. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!