Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megbocsathato,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsathato, vagy toleralhato egy parkapcsolatban, ha az egyik fel csak azert nem talalkozik egy adott ellenkezo nemu szemellyel, mert tudja elore, hogy ugysem tudna neki ellenallni?

Figyelt kérdés

Tehat ha talalkoznanak, akkor biztos megcsalas lenne a vege, ezert inkabb nem is kiserti a sorsat.

Bocsi az ekezetek hianya miatt.


2017. júl. 4. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Én erre mindig csak azt szoktam írni, hogy nem a dugással kezdődik a megcsalás, hanem ha fejben úgy gondolkozik valaki, hogy meg tudná csalni a párját.
2017. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%

Ha már olyan szinten van, hogy ha meglátja, TUTI megcsalás lenne belőle, azt nem tudnám tolerálni, mert akkor miért csap be azzal, hogy velem marad, ha úgyis a másikat akarja ennyire, és nem engem? Megalázó.

Ha csak az van, hogy van egy fellángolás, és tudom, hogy érez vmit, és távoltartja magát, hátha akkor lecsillapszik, de nem az van, hogyha találkoznak, akkor az ágyban kötnek ki, azt tolerálnám egy ideig. De ha 1-2 hónap múlva is a másikra vágyik, ott lenne vége.

2017. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kuka.
2017. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem csak fellangolas, a 3. szemellyel egyutt voltak a multban, de nem mukodott. Viszont a vonzodas ugyanugy megmaradt, 1 ev utan is.
2017. júl. 4. 13:55
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek van együtt a párjával ha annyira "lángol" :'D a másikért?
2017. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem,szerintem már régen eljátszadozott a gondolattal.
2017. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak addig addig hűséges, amíg nincs kísértés, az kuka.
2017. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az illető azt se tudja, hogy mi baja, mit érez, és semmi önuralma nincs.

Még mindig reménykedhetsz, hogy a pasinak legalább van annyi esze, hogy nem rángatta be az első bokorba.

2017. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
A hűség nem érzés, döntés. Ebben a felállásban a hűség mellett döntött az egyén, és próbálja a kapcsolatát helyrehozni, a másikat meg elfelejteni. Én ezt értékelném, és örülnék neki, hogy nem megcsalt, hanem dolgozik azon, hogy újra működjön köztünk, és ne lépjen félre. Az érzéseiről nem tehet!
2017. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az ember a párját alázza meg. Az ilyen ember inkább hagyja ott szegényt, hogy legyen esélye arra, hogy egy olyan emberrel legyen, aki SZERETI és TISZTELI.
2017. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!