Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik mennyi idő volt nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mennyi idő volt nektek feldolgozni a megcsalást? Mennyi idő múlva lett újra baratno? Szerettetek is vagy csak pótlék volt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyesmit nem lehet feldogolozni (mindkét nemre értem a dolgot), maximum túllépni rajta, de attól az emléke mindig fájni fog.


Fél évre rá. Sajnos igen, pótlék volt, de mire magamban tisztáztam ezt, már sikerült elhidegülni.

2017. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Túltenni tudtam magam rajta.

Nagyon szerettem, sőt túlzottan is, és nem vettem észre az árulkodó jeleket. És hát nagyon rosszul esett.

Talán az elején még szeretett, sőt biztos, de benne megváltoztak a dolgok.


Nagyot csalódtam benne. Lett barátnő de inkább csak szexkapcsolat volt. Évekig azt éreztem mindenkinél, hogy nem tudnám szeretni mert ahhoz viszonyítottam amilyen az előzővel volt az első időszak.


4 évvel később találtam olyat akivel nem csak szex volt, hanem bele tudtam szeretni.

2017. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Túltettem magam rajta. Kellett pár hónap míg nem agyaltam a dolgon,hogy miért tette ezt. Most már nem érdekelnek a miértek.

Már 1.5 éve egyedül, azóta semmi,én készen állok egy újra, nem csak pótlék kellene, sosem az kellett...

2017. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!