Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti, akik már huzamosabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik már huzamosabb ideje egyedül vagytok, hogy szoktátok enyhíteni az olykor-olykor fellépő és kínzó szeretethiányt?

Figyelt kérdés
Ez mindig váratlanul szokott lecsapni, és olyankor nagyon letargikus állapotot idéz elő, amiből nehéz kimászni. Az esték a legrosszabbak, de egyedül ébredni sem egy leányálom. Ti hogy oldjátok meg, hogy ne kössön gúzsba időről időre ez az érzés? Mivel enyhítitek vagy űzitek el? Mi a módszeretek?

2017. jún. 13. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elfoglalom magam, sosincs időm magamat sajnálni. Hétköznap hatkor kelek, nyolcra az irodában vagyok, este 7-kor érek haza, finon habfürdő, egy izgalmas kömyv, jó zene a pihenéshez.

Hétvégén kiallítás, programok, reggeli edzés, tanulás.

2017. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Talaltam egy kutyat es azota egyutt vagyunk. Akkor meg volt egy rossz elettarsi kapcsolatom,de a pasit kirugtam.

A kutyam mindig orul nekem.

Minden hajnalban egyutt futunk.

O eletem legjobb dontese.

N

2017. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap rossz.

Tőbb ève magányos vagyok.A leg rosszabb amikor haza èrek a munkából ès csak az üres lakás vár.Már hiányzik hogy legalább egy nô átöleljen de ebbe már nem hiszem hogy lesz rèszem.

2017. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kutya, macska.
2017. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A cicám néha engedi, hogy megsimogassam, a kutyusom meg folyton kiköveteli, úgyhogy egyből kétféle viselkedésmintát is produkáló társakkal élhetek.
2017. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, néha beszélgetek anyukámmal, aki szerencsére úgy, ahogy elfogad. Van egy kutyám is. Szeretnék párt, de ezek szerint ők nem engem szetetnének, pedig nem vagyok rossz parti nő létemre.
2017. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kiakadok és hülyeségeket csinálok és tervezek.

Rájöttem, hogy ez nem maradhat így tovább, mert meg fogok őrülni, de béna vagyok nőkeresésben.

2017. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudom enyhíteni. Annyira nem bízom már a nőkben, hogy alkalmi, lazább kapcsolatba sem vagyok már képes belemenni, prostinak meg ilyen szempontból nincs értelme.

Próbálom magam arra kondicionálni, hogy egyedül is teljesnek érezzem az életem, de ez nagyon nem könnyű dolog, időről időre azért nagyon rám tör, hogy hiányzik a női társaság.

Szerintem ez ellen nem lehet mit tenni, valahogy túl kell lendülni ezeken a mélypontokon.

2017. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én jelenleg egyedül élek, de nem vagyok magányos. Vannak barátaim. Ö nagyon közelebbi barátnőm van, akik napi szintűek, legalább cheten pár szót beszélünk,kb heti egyszer összefutunk ha csak 1 órára is, és még 5 akikkel csak havonta 1 találkozom kb, de ha gondom van, bármikor hívhatom őket. A kollégáim közt is van akikkel munkahelyen kívül is beszélünk néha, beülünk valahova. Vannak gyerekes barátnőim is, de sokszor úgy van, hogy pl munkából felugrok egy órára, vagy ők jönnek fel hozzám, ha jó idő van ők jönnek be városba, ott játszótér, vagy olyan kávézó ahol van gyerek sarok, babakocsi befér, városban van tó,oda kimegyünk vagy együtt megyünk bevásárolni. Közös kirándulások. Egyik barátnőméknek van nyaralója a Balcsin, oda megyünk le közösen. A szüleim is egy tóhoz közel laknak, de a Balatontól sem messze. Velük elég jóban vagyok, viszonylag sokat megyek haza (most többet mert Apa beteg é segítek a házkörül, fűnyírás stb). Amúgy én mindig olvasok otthon, tanulok valami autodidakta módon is, sport is, most éppen jóga, pilates . Sokat nem unatkozom és nem vagyok magányos. Most komoly kapcsolatot nem is akarok, lazábbra meg lehet mindig találni valakit. (Nem egyestés, érzelem nélküli csak dugunkra gondolok). 40N
2017. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Melózok, eljárok túrázni néha, hetente többször futok, olvasok, fotózni kimegyek néha, főzök, gyakorlok a bongo dobomon olykor, utazásos blogokat olvasok, zenét hallgatok, találkozom haverral hétvégente- akkor kajálunk, dumálunk, dartsozunk saját dartssal. Nem igazán érzem tragikusnak ezt. 29F
2017. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!