Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miert csinalta az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinalta az exem? Megint potlek voltam?

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 hónapig voltunk együtt 4 éve(en 16 eves voltam), majd kiderült, hogy én csak pótlék voltam es visszament az elottem levo baratnojehez akivel elotte 11honapig jart. Nekem mindig szidta hogy mekkora ribänc, de utolag rajottem hogy még szerette, mert pl.ugyanakkor kérdezte meg tőlem hogy jarunk-e amikor nekik lett volna az egy eves evfordulojuk.

Padlora kerultem, mikor kidobott mert en nagyon bele voltam esve a sracba, utana meg evekig o jart a fejemben.

Iden marciusban megkeresett mert megromlott a kapcsolata a csajaval, en beszelgettem vele nehanyszor de a legutobbi kapcsolatom jart a fejemben es megszakadt a beszelgetes.

Vegul az exem es a csaja szétmentek juliusban es ismét megkeresett, 2 hetig csak beszélgettünk facen, egy napon hajnalban atjott hozzam 3-4orara beszelgetni es megcsokolt, majd miutan hazament egy uzenetemre sem valaszolt es egy hétre ra megint összejött a szokasos baratnojevel. Irtam neki hogy en tudtam hogy nem kellett volna de a baratnje irt vissza.

Akkor en megint potleknak kellettem? Vagy akkor miert csokolt meg?

21L


2017. jún. 25. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
te nagyon buta vagy... hihetetlenül.
2017. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha ebből még nem esett volna le:igen,te csak egy húszadrangú dolog vagy az életében.Egy dugható lyuk.
2017. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pótléknak kellettél, jól látod.

Hagyd a fenébe a srácot!


21/L

2017. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Soha nem értem hogy minek kell ennyire durván és megalázóan válaszolni valakinek! Ha hibázott, úgyis ő szenvedi meg.
2018. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!