Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz embernek érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz embernek érzem magam. Semmire se vagyok jó?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, 20 éves. A párom már 30.Alapvetően nagyon jól kijövünk,én is érettebb vagyok, de mellette sokszor nem érzem magam annak. Megcsaltam őt egy hullámvölgyünkven, utána is párszor azzal a férfival. Rá csak haverként tekintettem és olyanra, aki megvigasztal, és jó az ágyban. És volt rosszabb is, amikor azért feküdtem le valakivel, hogy segítsen az egyetemi életemben, mert a szüleim nem tudnak. A páromtól nem merek kérni. Már vége Mindennek, iszonyatosan megbántam. A párom az igazi. Bevalljam neki? Nem akarom elveszíteni. Tudom hogy elrontotam.
2017. júl. 6. 00:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Én már akkor szarul éreztem magam mikor találkoztam egy másik férfival. Hozzá se értem mert tudom mi az hogy hűség, gerinc!

Ha még valami történt is volna én szakítom vele elvből. Sajnos te nem láttál túl a helyzeten.. Inkább abba hagytam volna a tanulmányaim. Jobban kellett volna tanulj..

Ez egy lavina ami elől nincs menekvés

Mondd el neki és vállald a következményeket. Megérdemli. Én kívánom hogy megbocsásson és hogy te neked eszedbe ne jusson még egyszer ilyet lépni. Sokszor lesz még kilátástalan a helyzet de ez ellen nem így kell fellépni

2017. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el. Megérdemel egy rendes lányt. Neked ő nem az igazi, és te főleg nem vagy az neki.

Ezt jóvá már nem tudod tenni. Annyit tehetsz,hogy a következő kapcsolatod nem teszed így tönkre.

2017. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
"Semmire se vagyok jó" "elrontotam" Még a helyesírásra sem vagy jó, ezt is elrontottad!
2017. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hiába gyónod meg, akkor is egy szarhzi maradsz és a pokolba kerülsz te is:D majd a karma helyre teszi az összes ilyen embert
2017. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Végül is, a Mikimanó kazettán volt egy szám, amiben azt énekelték, hogy nincs semmi gáz, de legközelebb vigyázz.

Panaszkodni mehettek az AtyaúrIstenhez, vagy a 100 folk celziuszhoz. Kabbe gyíkok, leléptem.

2017. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!