Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Ugy érzem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dikaa24 kérdése:

Mit tegyek? Ugy érzem a párom titkol valamit, talán meg is csal.

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy irjam le röviden tömören.Uborkánk van oda jár egy napszámos csaj aki ribi.elég sokat beszélnek telon mondván a munka miatt.az a sok napi 3szor.tegnap és ma pl engem nem hivott egész délelőtt a csajjal addig 3szor beszélt.a teloja jelzi a törölt smseket és találtam egyet ami ki volt törölve de igy nem tudom mi állt benne.számon kértem,először kinevetett aztán elég csunya vitánk lett belőle de érzem vmi nem stimmel.mit tegyek?
2017. júl. 15. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van okod aggódni. Mióta vagytok együtt?
2017. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 éve de voltak surlódások és előttem nős volt de a volt feleségét is csalta folyamatosan.mondjuk két év alatt értem többet tett mint érte tiz év alatt de a vér nem válik vizzé mindig meg éreztem ha hülyének néztek érzem vmi most is van de hogyan deritsem ki????
2017. júl. 15. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

" feleségét is csalta folyamatosan"

"a vér nem válik vizzé"


Ennél nem kell több szerintem.

2017. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a hűtlenség fő jellemvonása, annál mindig benne lesz a pakliban, hogy újra megteszi.Erre akkor felkellett volna készülnöd, amikor az előzmények tudatában összejöttél vele.Előbb-utóbb lebukik Úgyis, a jelek egyértelműen ott vannak már most előtted.Nyomozgatni felesleges.
2017. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!
2017. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ha ez olyan egyszerű lenne hogy dobjam ki.itt a 3,5 éves lányom nagyon sok mindenben csak őt nézem,persze ha kiderülne hogy megcsal semmit nem néznék de 100%os bizonyitékom még mindig nincs rá
2017. júl. 16. 09:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Én elküldeném a ribit.

Kíváncsi lennék utána is hívogatnák-e egymást.


Egyébként ne legyél naiv.

Én is dolgoztam már ilyen helyen 17 éves koromban. Biztosíthatlak róla, hogy nem hívogattuk egymást a főnökkel. Pláne nem napi 3×.

2017. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagytok együtt akkor hogyan lehet 3,5 éves a lányotok?
2017. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve vagytok együtt és 3,5 éves a gyereketek, akkor csak annyit tudok mondani neked, hogy ebül szerzett jószág ebül vész el...,
2017. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsi a kislány nem tőle van viszont másfél éves korától ő neveli,a kislány szereti,megszokta már őt is a falut is ahol lakunk és az ovit is.tavaly beirattam más oviba és vissza kellett ide hozni mert másfél hónap alatt nem szokta ott meg,sirt reggel sirt napközben.sajnálom innen kiszakitani ahol már megszokta de persze ha kiderülne hogy megcsal nem gondolkoznék
2017. júl. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!