Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Hogyan számoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan számoljak el a bűntudatommal?

Figyelt kérdés
Tegnap csókolóztam egy nagyon helyes sráccal egy buliban, akiről meg tudtam utólag, hogy van barátnője, ráadásul ismerem is látásból a lányt. Tényleg nem tudtam, utólag közölre a srác, hogy amúgy neki van barátnője, engem csak ki akart próbálni. Egyrészről meg tudnám fojtani a srácot, másrészről hatalmas nagy bűntudatom van. Volt már valaki ilyen helyzetben?

2017. júl. 16. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem neked ne legyen bűntudatod, nem tudhattál róla. Inkább a hapsi süllyedjen el a föld alá ha ilyen seggarc. (30/F)
2017. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan, az ő hűtlenségéről nem Te tehetsz. Emiatt ne legyen bűntudatod.


Megjegyzés: Nevetséges, hogy az ilyen vadbaromnak van párja, közben olyanok, akik sokkal jobban "megérdemelnék" meg egyedül élnek.


24/F

2017. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal jobban éreznéd magad, ha a barátnője tudna róla, hogy ki akart próbálni a pasi. Ne csalja tovább a háta mögött.
2017. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt az egészet, oldozd föl magad; akkor a legjobb döntésnek tűnsz, és már nem tudsz rajta változtatni, minden úgy volt jó ahogy, ahogy sors -szerint történnie kellett. Ez is egy megtapasztalás, az ilyen szituációkért is születünk erre a Földre, hogy megismerjük. És nem csak is az, hogy "Szeretem magam, megbocsájtok magamnak.", hanem egyszerűen felejtsd el, meg sem történt. Felejtsd el, töröld ki, "nem volt ilyen". Azt cső.
2017. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*legjobb döntésnek tűnt abban az adott pillanatban.
2017. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy próbáld meg túltenni magad rajta, és őket elkerülni nagyon nagy ívben.
2017. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg a barátnőjének, hogy a srác más nőkkel kavara háta mögött.
2017. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Felelősség a lényeg a dologban. Ez egy olyan szitu, ahol nem a tied volt, szóval nem jogos, hogy magadra veszed. Az meg teljesen hülyeség, hogy rosszul érzed magad, még ha amgadra veszed is.
2017. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Hogyan számoljak el a bűntudatommal?" Ecc-pecc kimehetsz!
2017. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megírnám a barátnőjének vagy elmondanám neki személyesen.

Ja, haragudni fog és mindennek el fog hordani.De később hálás lesz, hogy őszinte voltál és megszabadulhatott ettől a féregtől.

Btw nem te voltál a hibás, szingliként azt csinálsz amit akarsz,főleg hogy nem tudtad közben,hogy ő nem szingli.

A srácnak nem kéne tudni tükörbe nézni, nem neked.

Magad ne okold, nem tehetsz róla.

2017. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!